«Скорочено Майстер корабля» Юрій Яновський

«Скорочено Майстер корабля» Юрій Яновський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1392 переглядів
1392 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Майстер корабля» Юрія Яновського (анотація)

Автобіографічний роман «Майстер корабля» був написаний Юрієм Яновським за 7 місяців. Це достатньо великий твір, в якому автор розповість цікаві історії зі своєї молодості, роботі в кіномистецтві та перших справжніх почуттів любові та дружби.

Чоловік, якому більше семидесяти років, вирішує написати свої мемуари, адже пройшло вже життя, залишились лише декілька сотень спогадів, які обов’язково потрібно залишити на папері для потомків. Радимо читати скорочено книгу «Майстер корабля» автора Юрія Яновського.

То-Ма-Кі або Товариш Майстер Кіно хоче донести до майбутнього покоління те, що саме в молодості потрібно реалізувати себе. Саме на часі зробити щось грандіозне, наприклад, зняти кіно. А мистецтво — це те, що окрилює людину і завдяки йому можна стати безсмертним.

Як, спитаєте ви. Стало цікаво? Хочете дізнатися продовження історії? Тоді вам необхідно скачати безкоштовно скорочено «Майстер корабля» Юрія Яновського на нашому сайті в таких форматах: fb2, txt, rtf, epub.

Слухати скорочено аудіокнигу «Майстер корабля» Юрія Яновського онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Майстер корабля» Юрія Яновського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Майстер корабля» Юрія Яновського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *