«Скорочено Маленький принц» Антуан де Сент-Екзюпері

«Скорочено Маленький принц» Антуан де Сент-Екзюпері

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2429 переглядів
2429 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Маленький принц” (скорочено) Антуана де Сент-Екзюпері та прочитати приблизно за 14 хвилин.

Книга «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері стала однією з найважливіших та найкращих книг ХХ століття. Все це можливо тому, що ця історія скомбінувала в собі неймовірну кількість речей: казку, філософську притчу та алегоричний твір. Через призму дуже дивної, на перший погляд, історії він роздумував про сутність сенсу життя, намагався дати відповідь на те, чим є душа і однозначно стверджував, що вона є найважливішим, що є в будь-якої людини.

Головним героєм історії буде той самий Маленький Принц, що живе на планеті, яке розміром не набагато більше ніж звичайнісінький будинок. Все починається з того, що льотчик опиняється в африканській пустелі, де зустрічає Принца з його планетою. Разом вони починають подорожувати по світу хлопчика. Він знайомить його зі своїми звірями-друзями. До речі, читати скорочено книгу «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Лейтмотивом усієї історії можна назвати тему любові. Причому неважливо, до чого саме: самого себе, оточуючих, світу. Письменник твердо впевнений в тому, що саме вона є тим, на чому має триматися наш світ. Разом з нею, автор возвеличує гуманізм, як основоположну ідею людського суспільства. Подорож принца та пілота є лише метафоричною розмовою з самим собою.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *