«Скорочено Мандри Гуллівера» Джонатан Свіфт

«Скорочено Мандри Гуллівера» Джонатан Свіфт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1343 переглядів
1343 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта (анотація)

Сатирико-фантастична книга «Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта має на меті висміяти вади людини та суспільства в цілому. Повна назва твору «Мандри до деяких віддалених країн світу в чотирьох частинах: Твір Лемюеля Гулівера, спочатку хірурга, а потім капітана кількох кораблів».

Всі ми нібито рівні та однакові, але в один момент серед нас може з’явитися людина з іншою думкою або інша на вигляд. Що робити? Як це сприйняти та адаптуватися поміж людей?

Ця історія облетіла цілий світ, багато хто навіть екранізував її. Сильний шторм та аварія на кораблі змусила судного лікаря опинитися в країні ліліпутів. Так він був значно вище їх в тисячі разів. Король ліліпутів вирішив використати його, але він відмовився і його вигнали. Радимо читати скорочено книгу «Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта.

Попереду його чекало ще три країни зі своїми законами та правилами. Велетні, розумні та не дуже істоти. Чим закінчаться його пригоди? Чи зможе він повернутися додому?

Пригоди велетня Гулівера зацікавили і вас, ви можете безкоштовно скачати скорочено «Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта на нашому сайті в таких форматах: fb2, txt, rtf, epub.

Слухати скорочено аудіокнигу «Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *