«Скорочено Мартин Боруля» Іван Карпенко-Карий

«Скорочено Мартин Боруля» Іван Карпенко-Карий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
885 переглядів
885 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Мартин Боруля» Івана Карпенко-Карого (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно п’єсу «Мартин Боруля» (скорочено) Івана Карпенка-Карого та прочитати його приблизно за 5 хвилин.

Книга «Мартин Боруля» Івана Карпенка-Карого – чудова алегорична та комедійна історія, що покликана не тільки розсмішити свого читача, що в неї виходить досить вдало, а й змусити того задуматись про сутність людської гідності. Головна проблематика твору полягає в тому, що робить людину по-справжньому заможною та статусною, і чи здатні гроші вирішити все. Дворянство, на думку автора, не є тим, заради чого варто втрачати людську гідність та честь.

Весь твір буде висміювати головного героя роману – Мартина Борулю, який став дуже заможним селянином. Але одні гроші не роблять тебе дворянином, для цього потрібно мати всі атрибути цього соціального стану. Він намагається одягатись як пан, їсти та пити те, що п’ють пани. Проте він не знає, як це варто робити, що, в свою чергу, робить всю ситуацію дуже комічною. До речі, читати скорочено книгу «Мартин Боруля» Івана Карпенка-Карого українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

На противагу недалекому головному герою автор протиставляє одразу цілу плеяду образів. Першим з них є Трандальвова, що є підлою людиною, яку цікавить тільки вигода. Однозначно позитивними персонажами є сім’я Борулі, що не розуміє всіх нововведень того, та бажає жити спокійним життям.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Мартин Боруля» Івана Карпенка-Карого можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Мартин Боруля» Івана Карпенко-Карого українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Мартин Боруля» Івана Карпенко-Карого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *