«Скорочено Маруся» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Скорочено Маруся» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
430 переглядів
430 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Маруся» Григорія Квітки-Основ’яненко (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Маруся” (скорочено) Григорія Квітки-Основ’яненко, та прочитати приблизно за 24 хвилини.

Будь-який твір краще читати повністю, бо лише так можна зрозуміти все, що хотів сказати автор і насолодитись його майстерністю. Та якщо такої можливості немає, то дізнатись про основні події і головну думку можна іншим способом, наприклад, зі стислого переказу. На нашому сайті кожен бажаючий може читати скорочено книгу «Маруся» Григорія Квітки-Основ’яненка у зручний для себе час.

Це була перша повість українською мовою, яку письменник написав у 1832 році, а читачі змогли оцінити її вже у 1834 році, коли вона вийшла друком. Можливо, саме з цього твору почався новий етап у розвитку української прозової літератури. А розповідається у ньому про звичайну родину, яка жила простим життям, радіючи тому, що має, і розуміючи, що найбільше багатство кожної людини – її сім’я.

Наум Дрот, центральний персонаж розповіді, був людиною набожною, слухався батьків своїх, поважав друзів, часто ходив до церкви. Можливо, тому й послала йому доля дружину хорошу, що він і сам був хорошим і добрим. Спільне життя було щасливим, мирним, тільки от діточок довго не вдавалось завести. І яке ж то було щастя, коли таки з’явилась на світ їх мила Марусенька, яку вони так чекали.

Із слухняної, тихої і скромної дівчинки виросла з роками справжня красуня Маруся – привітна і мила. Вродою серед інших дівчат вона виділялась, але майже ніде не бувала, хіба що на весілля подруг ходила. І на одному з таких свят зустріла вона красеня Василя…

Слухати скорочено аудіокнигу «Маруся» Григорія Квітки-Основ’яненко онлайн українською безкоштовно:


Приємного читання!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Маруся» Григорія Квітки-Основ’яненко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Маруся» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *