«Скорочено Матінка Кураж та її діти» Бертольт Брехт

«Скорочено Матінка Кураж та її діти» Бертольт Брехт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1389 переглядів
1389 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Матінка Кураж та її діти» Бертольта Брехта (анотація)

Історико-алегорична драма «Матінка Кураж та її діти» Бертольда Брехта, має підзаголовок «Хроніка часів Тридцятирічної війни». Війна — це завжди трагедія, гинуть і страждають люди та по факту нема переможців. Не буде помилування, вона змінить все в житті людей, а, можливо, навіть цілих країн. Злість, жадібність, жорстокість – і це ще не все, що ви зможете відчути прочитавши цей твір.

Жінка і війна нібито несумісні поняття. Матуся Кураж — це образ війни, вона була причиною смерті найближчих людей. Радимо читати скорочено книгу «Матінка Кураж та її діти» Бертольда Брехта.

Дуже важко зрозуміти деякі вчинки матері саме тут, тому що в нормальному розумінні мати — це свята людина, яка завжди стане на захисті своїх дітей. Тут все інакше. Є над чим задуматися і навіть зрозуміти, хто ти насправді – добрий та милосердний чи скупий та ненависний?

Щоб якнайшвидше дізнатися цю історію, необхідно скачати безкоштовно скорочено «Матінка Кураж та її діти» Бертольда Брехта на нашому сайті в таких форматах: fb2, txt, rtf, epub.

Слухати скорочено аудіокнигу «Матінка Кураж та її діти» Бертольда Брехта онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Матінка Кураж та її діти» Бертольта Брехта українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Матінка Кураж та її діти» Бертольта Брехта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *