«Скорочено Міщанин-шляхтич» Жан Батист Мольєр

«Скорочено Міщанин-шляхтич» Жан Батист Мольєр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1217 переглядів
1217 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Міщанин-шляхтич» Жана Батиста Мольєра (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Міщанин-шляхтич” (скорочено) Мольєра, та прочитати приблизно за 27 хвилин.

Чи знаєте ви, що таке комедія-балет? Так називався театральний жанр, який був вельми популярний у Франції в 17-му столітті. Його особливість у тому, що під час спектаклю балетні сцени перемежовуються з розмовними. Комедія «Міщанин-шляхтич», яка зараз пропонується увазі, була написана Мольєром саме у такому жанрі. При цьому текст у ній прозовий, а от вступна частина написана у формі вірша.

На нашому ресурсі представлена скорочено книга «Міщанин-шляхтич» Мольєра, тому ви можете з нею ознайомитись у будь-який час. А в центрі сюжету знаходиться пан Журден, який прагне стати аристократом. Його батько заробив статок, торгуючи тканинами, а от син особливих успіхів у житті не досягнув. Та це головного героя не зупиняє у витратах грошей (ще й не своїх).

Журден купує собі новий одяг, але через відсутність смаку, у ньому він виглядає кумедно. Окрім того, чоловік намагається освоїти різні види мистецтва, які ніби мають зробити його тим, ким він хоче стати, але й тут ніяких результатів немає. Єдина людина, яка потурає його бажанням і ілюзіям, це Дорант, який просто хоче використати грошенята центрального персонажа на власні потреби.

А ще у головного героя є донька, яку він хоче вдало видати заміж. Тому й доводиться іншим родичам дівчини йти на хитрість, щоб видати її справжнього обранця (міщанина) за достойного дворянина, що супроводжується комічними ситуаціями…

Слухати скорочено аудіокнигу «Міщанин-шляхтич» Мольєра онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Скорочено Міщанин-шляхтич» Жана Батиста Мольєра та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Скорочено Міщанин-шляхтич» Жана Батиста Мольєра: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Скорочено Міщанин-шляхтич» Жана Батиста Мольєра і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Міщанин-шляхтич» Жана Батиста Мольєра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *