«Скорочено Модри Камень» Олесь Гончар

«Скорочено Модри Камень» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
699 переглядів
699 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Модри Камень» Олеся Гончара (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Модри Камень” (скорочено) Олеся Гончара та прочитати приблизно за 5 хвилин.

Книга «Модри Камень» Олеся Гончара – це трагічна історія про кохання, якому не судилося бути вічним через війну. Після Другої світової війни людство остаточно зрозуміло, що будь-яка велика чи мала війна є горем не однієї людини і не одного народу, а всього людства. А автор цієї історії апелює лише до одного дуже скромного за масштабами сюжету, що дає змогу відчути всю ту тугу, що приносить з собою це руйнівне явище.

Написана в стилі неоромантизму книга розповідатиме про руського партизана, що був родом з Галичини, але взяв в руки зброю, щоб прогнати зі свого краю ворога. Під час виконання бойового завдання в Словацьких горах, він зустрічає одну дівчину – Терезу, яка розділила його життя на до і після.

Навіть така жахлива подія, як війна, не може стати на заваді простих та вічних людських почуттів, як до прикладу, любов. Саме цю думку намагається продемонструвати автор. До речі, читати скорочено книгу «Модри Камень» Олеся Гончара українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Згодом партизанам доводиться завітати в село, де живе Тереза. Відвідавши будинок матері дівчини, воїни зрозуміли, що тієї більше немає в живих. Письменник описує всю тугу, що відчуває за дівчиною герой, при цьому даючи зрозуміти, наскільки багато горя в життя людей приносить війна.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Модри Камень» Олеся Гончара можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати скорочено аудіокнигу «Модри Камень» Олеся Гончара онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Модри Камень» Олеся Гончара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Модри Камень» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *