«Скорочено Мойсей» Іван Франко

«Скорочено Мойсей» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
854 переглядів
854 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Мойсей» Івана Франко (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Мойсей” (скорочено) Івана Франка та прочитати приблизно за 20 хвилин.

Книга «Мойсей» Івана Франка є переосмисленням біблійної легенди про пророка, що вивів єврейський народ з полону єгипетських фараонів. Головний лейтмотив історії полягає в розкритті проблематики поневолення цілого народу та рабства. Каменяр впевнений, що моральне рабство та рабська психологія страшніша за будь-які фізичні кайдани. Через призму багатьох персонажів автор показує, наскільки неоднозначним та суперечливим може бути суспільство.

Мойсей під час подорожі пустелею, довжиною в сорок років, бажав, щоб його народ позбувся рабського менталітету, та почав усвідомлювати себе, як по-справжньому вільним. Так позиціонує мету такої довгої подорожі сам автор. Також він роздумує через образ пророка про те, чи може лідер народу сам зректися великої мети та зневіритись у поставленій цілі. До речі, читати скорочено книгу «Мойсей» Івана Франка українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Цим твором автор хотів звернутися до українського народу, який, на його думку, теж перебував в рабстві не тільки фізично, а й морально. Це він декларує в передмові до тексту. Головними противниками Мойсея є Авірон та Датан, що підбурюють його зректися своєї віри, та забути Бога. Але пророк залишається вірним своїй вищій меті до єдиного моменту, де він зустрів Азазеля.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Мойсей» Івана Франка можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати скорочено аудіокнигу «Мойсей» Івана Франка онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Мойсей» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Мойсей» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *