«Скорочено Мина Мазайло» Микола Куліш

«Скорочено Мина Мазайло» Микола Куліш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1272 переглядів
1272 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Мина Мазайло» Миколи Куліша (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Мина Мазайло” (скорочено) Миколи Куліша та прочитати усього за 1 годину.

Книга «Мина Мазайло» Пантелеймона Куліша – алегорична історія на українське суспільство першої половини ХХ століття. Цей час по праву вважається періодом, коли формувалась українська модерна нація. Через своїх персонажів автор намагався показати те, як людина шукає свою національну ідентичність, або ж, навпаки, намагається таку приховати, щоб отримати краще місце в суспільстві. Очевидно, що автор засуджує таке підлабузництво та прагнення забути своє коріння.

Головним героєм буде Мина Мазайло, що живе в місті Харкові. Він нічим не видатний, звичайний державний службовець. Він довго леліяв мрію про кар’єрний зріст. Але для нього він думає, що мусить змінити прізвище на більш «правильне», себто російське. До цього його підбурює персонаж тітки Моті з Курська. На противагу батьку, автор описує його сина – персонажа Мокія. До речі, читати скорочено книгу «Мина Мазайло» Пантелеймона Куліша українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Син стає повною протилежністю батька. Мокій не цурається свого походження, та пишається тим, що він українець. Він принципово розмовляє українською мовою та не розуміє позиції батька. У нього є друзі-комсомольці, що підтримують його, та дівчина Уля, яка кохає Мокія за його принципову позицію.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Мина Мазайло» Пантелеймона Куліша можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати скорочено аудіокнигу «Мина Мазайло» Миколи Куліша онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Мина Мазайло» Миколи Куліша українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Мина Мазайло» Миколи Куліша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *