«Скорочено Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослав Стельмах

«Скорочено Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослав Стельмах

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1810 переглядів
1810 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослава Стельмаха (анотація)

«Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослава Стельмаха — це дитяча книга пригод двох хлопців, які під час канікул опинилися в загадковому місті.

Головною мотивацією поїздки до бабусі і початком пригод стало завдання від вчительки ботаніки хлопцям – вирушити збирати комах, і вони ще не знають, що за випробування їх чекають попереду. Неможливо відірвати очей від краси тої природи, яка зустрічалась хлопцям на шляху до таємничого озера. Радимо читати скорочено книгу «Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослава Стельмаха.

Щоб отримати бажане, необхідно цілеспрямовано та відважно до цього йти. А якщо в тебе є однодумець, то мету буде досягнуто, ще швидше.

Чи відкриє природа свої таємниці? Ким виявився Митькозавр? Та чим закінчилась ця пригоди двох друзів?

Цей твір багатьом з вас нагадає дитинство – такі теплі і юні спогади, тож скоріш натискайте на кнопку скачати і безкоштовно завантажуйте скорочено «Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослава Стельмаха на нашому сайті в таких форматах: fb2, txt, rtf, epub.

Слухати скорочено аудіокнигу «Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослава Стельмаха онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослава Стельмаха українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослава Стельмаха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *