«Скорочено Наймичка» Тарас Шевченко

«Скорочено Наймичка» Тарас Шевченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
671 переглядів
671 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Наймичка» Тараса Шевченко (анотація)

Поема «Наймичка» Тараса Григоровича Шевченка мала на меті зобразити тогочасне життя, тяжку долю жінки, яка мусила покинути свою дитину. Чи побачить вона її знову?

Народивши дитину поза шлюбом, жінка підкинула її під ворота бездітної родини – людей вже похилого віку, які навіть і мріяти вже не могли про дитину. Мати дитини вимушена тікати від знущань, вона страждає від того, що втрачає найдорожче у своєму житті. Радимо читати скорочено книгу «Наймичка» Тараса Григоровича Шевченка.

Марко вже підростає. Раптом одна жінка проситься у наймички, вона готова працювати й вдень і вночі, аби бути поряд зі своїм сином.

Чи зможе вона спокути провину? Чи дізнається колись Марко про свою справжню мати? І чим закінчиться ця історія?

Високоморальна поема не залишить нікого, хто вирішив її прочитати. Ви можете скачати безкоштовно скорочено «Наймичка» Тараса Григоровича Шевченка на нашому сайті в таких форматах: fb2, txt, rtf, epub.

Слухати скорочено аудіокнигу «Наймичка» Тараса Шевченка онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Наймичка» Тараса Шевченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Наймичка» Тараса Шевченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *