«Скорочено Наталка Полтавка» Іван Котляревський

«Скорочено Наталка Полтавка» Іван Котляревський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1158 переглядів
1158 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Наталка Полтавка» Івана Котляревського (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Наталка Полтавка” (скорочено) Івана Котляревського та прочитати всього за 12 хвилин.

Книга «Наталка Полтавка» Івана Котляревського – титульний приклад драматичного твору з української класичної літератури. Сам автор визначив жанр, як малоросійська опера, але зрештою це твір з переважаючими соціально-побутовими мотивами. Головним мотивом написання твору було бажання автора показати життя українського села на початку ХІХ століття з його мораллю та звичаями через призму вдалої дівчини, яка потрапляє в складні життєві обставини.

Весь сюжет відрізняється своєю камерністю, розповідаючи досить малу за масштабами історію. Все починається з того, що автор описує життя та буденність тієї самої Наталки Полтавки, що живе з люблячою її родиною та чекає на те, коли вже зможе вийти заміж за свого коханого Петра.

Він – добрий та чесний хлопець, але в життя дівчини приходить нещастя, уособленням якого став возний. Цей чоловік теж бажає одружитись на дівчини, не дивлячись на протест тої. До речі, читати скорочено книгу «Наталка Полтавка» Івана Котляревського українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Не дивлячись на власні принципи та бажання, Наталка бажає всього кращого своїй сім’ї. Справа в тому, що вийшовши заміж за возного, вона зможе покращити становище сім’ї, яка живе не в скруті, але й не багато. Але врешті решт, перемагає добро, і Наталка стає дружиною Петра.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Наталка Полтавка» Івана Котляревського можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Наталка Полтавка» Івана Котляревського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Наталка Полтавка» Івана Котляревського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *