«Скорочено Пані Боварі» Гюстав Флобер

«Скорочено Пані Боварі» Гюстав Флобер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1120 переглядів
1120 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Пані Боварі» Гюстава Флобера (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Пані Боварі” (скорочено) Гюстава Флобера, та прочитати приблизно за 47 хвилин.

Перечитувати класику у повному обсязі не завжди є час, але деякі твори хочеться просто пригадати або ж спершу дізнатись їх сюжет у стислому вигляді, щоб зрозуміти, чи буде вам цікаво. У нас ви можете читати скорочено «Пані Боварі» Гюстава Флобера у зручний для себе час, особливо, якщо любите психологічні романи, написані у стилі буденного реалізму.

Вперше книга вийшла друком у 1856 році, а в її основу було покладено події з реального життя. Відбувається все у 19-му столітті у різних куточках Франції. У центрі сюжету знаходиться молода жінка Емма, у якої є власне уявлення про те, яким має бути її життя.

Але реальність і мрії не співпадають, що стає для неї важким випробуванням. Уявлення про ідеальне подружнє життя розлітаються на друзки, коли вона стає дружиною лікаря Шарля Боварі, простого і у чомусь обмеженого чоловіка, якого влаштовують сільські реалії.

Бажання Емми вийти за межі буденності, стати кимось іншим, жити інакше, ніж це дозволяють обставини, призводить до справжньої трагедії… Та краще вам дізнатись про розвиток сюжету і фінал історії самостійно, для чого достатньо скачати безкоштовно скорочено «Пані Боварі» Гюстава Флобера на нашому веб-сайті у форматах fb2, txt, rtf, epub з нашого веб-ресурсу.

Слухати скорочено аудіокнигу «Пані Боварі» Гюстава Флобера онлайн українською безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Пані Боварі» Гюстава Флобера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Пані Боварі» Гюстава Флобера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *