«Скорочено Перевтілення» Франц Кафка

«Скорочено Перевтілення» Франц Кафка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1033 переглядів
1033 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Перевтілення» Франца Кафки (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Перевтілення” (скорочено) Франца Кафки та прочитати приблизно за 24 хвилини.

Книга «Перевтілення» Франца Кафки є, напевно, однією з найвідоміших праць цього німецькомовного богемського письменника. Новела по праву вважається однією з самих знакових для модерністської літератури. Авторові вдалося розкрити безліч тем від самоусвідомлення до трудоголізму та сімейних стосунків. Особливість стилю письменника полягала ще й в тому, що багато його творів, зокрема і цей, мали значну частку автобіографічності.

Історія почалася з того, що головний герой почав перетворюватись на велику та огидну комаху. Грегор Замза жив спокійним життям, але після «Перевтілення» його життя перетворилось на жах. Герой вважає себе людиною, адже мислить та страждає Замза як справжня людина. Це викликає подив та жах у сім’ї героя, яка починає відхрещуватись від нього.

Перетворившись на комаху, герой поступово втрачає зв’язки зі своєю сім’єю, яка без нього починає жити повноцінним життям. До речі, читати скорочено книгу «Перевтілення» Франца Кафки українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Для того, хто хоч трішки знайомий з біографією письменника, буде легко побачити в образі Грегора самого Кафку, який також мав конфлікт зі своєю сім’єю. Якщо точніше, то Кафка мав глибокі непорозуміння з батьком, як і Замза. Цією новелою письменник намагався показати, наскільки болючим та травматичним є досвід розриву стосунків з людьми, які мали бути найріднішими.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Перевтілення» Франца Кафки можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати скорочено аудіокнигу «Перевтілення» Франца Кафки онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Перевтілення» Франца Кафки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Перевтілення» Франца Кафки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *