«Скорочено Портрет Доріана Грея» Оскар Вайлд

«Скорочено Портрет Доріана Грея» Оскар Вайлд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2642 переглядів
2642 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Портрет Доріана Грея» Оскара Вайлда (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Портрет Доріана Грея” (скорочено) Оскара Уайльда, та прочитати приблизно за 21 хвилину.

Одразу після публікації роман «Портрет Доріана Грея» Оскара Уайльда викликав суспільний резонанс в 1891 році. По теперішній час він користується значною популярністю. Понад тридцять разів в багатьох країнах світу його екранізували, але наразі оригінал залишається найкращим.

Незвична історія про те, як чоловіку була дана фантастична можливість — вічна молодість та краса, лиш намальований портрет зазнавав вікових змін. Але яка ціна була такій можливості? Чи варто за безцінь так поводитись з власною душею? Радимо читати скорочено книгу «Портрет Доріана Грея» Оскара Уайльда.

Втративши найцінніше, він не одразу зрозумів це. Згодом герою-коханцю просто стало нудно від світських раутів і він перейшов до звичайних вуличних повій. Його пороки та життя стали вбивати його портрет, а згодом стало фатальним для нього самого.

Що сталося з Доріаном Греєм? Чи зрозуміє він, що заради гулянь та вічної молодості він втратив себе?

Cкачати безкоштовно скорочено книгу «Портрет Доріана Грея» Оскара Уайльда можна на нашому сайті в таких форматах: fb2, txt, rtf, epub.

Слухати скорочено аудіокнигу «Портрет Доріана Грея» Оскара Вайлда онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Портрет Доріана Грея» Оскара Вайлда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Портрет Доріана Грея» Оскара Вайлда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *