«Скорочено Пригоди Чиполіно (Пригоди Цибуліно)» Джанні Родарі

«Скорочено Пригоди Чиполіно (Пригоди Цибуліно)» Джанні Родарі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
733 переглядів
733 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Пригоди Чиполіно (Пригоди Цибуліно)» Джанні Родарі (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Пригоди Чиполіно (Пригоди Цибуліно)” (скорочено) Джанні Родарі, та прочитати приблизно за півтори години.

“Пригоди Чиполіно (Пригоди Цибуліно)” — казка відомого італійського письменника Джанні Родарі (1920—1980) — дуже полюбилася дітям цілого світу. Вона розповідає про казковий край, населений рослинами-чоловічками, про веселого, вигадливого хлопчика-цибулинку, що хоробро захищає бідняків.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Пригоди Чиполіно (Пригоди Цибуліно)» Джанні Родарі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Пригоди Чиполіно (Пригоди Цибуліно)» Джанні Родарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *