«Скорочено Пурпурові вітрила (Червоні вітрила)» Олександр Грін

«Скорочено Пурпурові вітрила (Червоні вітрила)» Олександр Грін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
818 переглядів
818 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Пурпурові вітрила (Червоні вітрила)» Олександра Гріна (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Пурпурові вітрила (Червоні вітрила)” (скорочено) Олександра Гріна та прочитати приблизно за 6 хвилин.

Книга «Пурпурові вітрила» Олександра Гріна – це історія про пошуки свого щастя, коли, здавалось би, весь світ налаштований проти тебе. Письменник вибудовує головний конфлікт твору навколо протистояння мрії та реальності, коли друга завжди хоче не дати досягти мрії і, відповідно, щастя. Але, разом з тим, він підносить думку, що ніколи не варто покидати своїх прагнень, та потрібно завжди залишатись собою.

Сюжет книги дещо романтичний, що зрештою не робить його гіршим. Все починається з паралельної оповіді життя двох персонажів – Асоль та Артура Грея. Обоє ще не знають, що їм доведеться зустрітись, але невидима рука долі веде саме до цього. Життя дівчинки було простим, якщо не сказати буденним. Але все змінюється, коли вона почула пророцтво, що дало їй мрію.

Всі навколо вважали, що це всього лиш дитячі фантазії і нічого більше, але вона продовжувала вірити. До речі, читати скорочено книгу «Пурпурові вітрила» Олександра Гріна українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Власне, наївність полягає в тому, що мрія та очікування головної героїні виправдовується, і все закінчується добре. Проте це однозначно не є чимось поганим, тому що кожен хотів собі такої долі. А мрії людини – це лише стимул, що дозволяє їй рухатись далі.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Пурпурові вітрила» Олександра Гріна можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Пурпурові вітрила (Червоні вітрила)» Олександра Гріна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Пурпурові вітрила (Червоні вітрила)» Олександра Гріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *