«Скорочено П’ятнадцятирічний капітан» Жуль Верн

«Скорочено П’ятнадцятирічний капітан» Жуль Верн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1700 переглядів
1700 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено П’ятнадцятирічний капітан» Жуля Верна (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “П’ятнадцятирічний капітан” (скорочено) Жуля Верна, який ви можете прочитати приблизно за півтори години.

Жуль Верн – найкращий письменник для всіх, хто полюбляє пригодницьку і пізнавальну літературу в одному флаконі. Його роман «П’ятнадцятирічний капітан» – захоплююча історія про мандрівки і пригоди відважного хлопця Діка Сенда, якому, незважаючи на його молодий вік, довелося стати капітаном китобійної шхуни та взяти відповідальність за всіх, хто вижив після сутички з китом.

Якщо ви хочете дізнатися, які поневіряння, небезпечні зустрічі та випробування чекають на головного героя, поспішайте читати скорочено книгу «П’ятнадцятирічний капітан» Жуля Верна. І навіть коли корабель сягне суші, пригоди Діка Сенда тільки збільшаться, адже серед пасажирів корабля затамував подих зрадник, який тільки і чекає нагоди помститися і нажитися на біді інших…

Поряд з морськими подорожами, письменник розповідає цікаві факти про тварин і рослин, знайомить з деталями мореплавства, розширює знання з географії. Ця книга також має яскравий соціальний підтекст – автор зачіпає проблему рабовласництва, змальовуючи всі жахи колонізації чорношкірого населення Африки.

Роман входить до серії «Незвичайні мандрівки»; письменник присвятив його своєму синові, змальовуючи найкращі якості хлопця і майбутнього чоловіка – сміливість, відповідальність, твердість характеру, кмітливість тощо. У нашій бібліотеці ви можете скачати безкоштовно скорочено «П’ятнадцятирічний капітан» Жуля Верна у форматах: fb2, txt, rtf, epub.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено П’ятнадцятирічний капітан» Жуля Верна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено П’ятнадцятирічний капітан» Жуля Верна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *