«Скорочено Ревізор» Микола Гоголь

«Скорочено Ревізор» Микола Гоголь

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
728 переглядів
728 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Ревізор» Миколи Гоголя (анотація)

Сатирична комедія «Ревізор» Миколи Гоголя має на меті висміяти вади суспільства, більшою мірою, людей при владі. Ідею цього твору подарував Олександр Пушкін, розказавши історію одного знайомого, якого сплутали з чиновником, який приїхав на перевірку.

Чиновники живуть своїм життям в маленькому місті, беруть хабарі та крадуть кошти, виділені для людей. В погоні за грошима вони зовсім втрачають себе. В лікарнях немає ліків, в поліції немає захисту. Все пливе за течією, але в один день приходить звістка: «До нас їде ревізор». Радимо читати скорочено книгу «Ревізор» Миколи Гоголя.

Ви дуже здивуєтесь, адже тут не буде позитивних персонажів. Тут є багато страху втратити владу і бути покараним, або навіть засудженим.

Хто цей ревізор? Чи варто його боятися? Чи можна з ним домовитися тою ж монетою? Чи встигнуть вони приховати свої гріхи? Час розплати вже близько.

Таємний ревізор зміг зацікавити і вас? А якщо ви хочете дізнатися, чим закінчилася ця історія, тоді вам необхідно скачати безкоштовно скорочено «Ревізор» Миколи Гоголя на нашому сайті в таких форматах: fb2, txt, rtf, epub.

Слухати скорочено аудіокнигу «Ревізор» Миколи Гоголя онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Ревізор» Миколи Гоголя українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Ревізор» Миколи Гоголя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *