«Скорочено Різдвяна пісня в прозі» Чарльз Діккенс

«Скорочено Різдвяна пісня в прозі» Чарльз Діккенс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1334 переглядів
1334 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Діккенса (анотація)

Різдвяна повість «Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Діккенса — це неймовірна історія подорожі мільярдера Скруджа з духами Різдва. Головний герой був дуже скупою та жорстокою людиною. Він ненавидів свята, а всі люди його шалено боялися.

Від гнилості душі навіть зовнішність зазнала значних змін. Перед великим святом він дуже образив племінника та налаяв на працівника. Вночі до нього явився привід друга та колишнього компаньйона, про якого він забув вже давно. Він каявся за свої помилки, за свою скупість та ненависть до інших. Радимо читати скорочено книгу «Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Діккенса.

Друг розповів йому, що його чекає зустріч з трьома духами: минулого, теперішнього і майбутнього. Чи допоможуть вони йому зрозуміти, що він проживає погане життя? Чи зможуть вони показати йому життя, яке зробить з нього справжню людину і змінить його?

Чи часто ви зустрічаєте таких людей, як Скрудж, і чи міняються такі люди взагалі? Щоб це дізнатися, необхідно скачати безкоштовно скорочено «Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Діккенса на нашому сайті в таких форматах: fb2, txt, rtf, epub.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Діккенса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Діккенса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *