«Скорочено Ромео і Джульєтта» Вільям Шекспір

«Скорочено Ромео і Джульєтта» Вільям Шекспір

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1382 переглядів
1382 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Ромео і Джульєтта» Вільяма Шекспіра (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Ромео і Джульєтта” (скорочено) Вільяма Шекспіра, який ви можете прочитати приблизно за 20 хвилин.

Важко знайти людину, яка б не чула про всесвітньо відому трагедію Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Цей твір став уособленням шаленого кохання головних героїв всупереч волі їхніх родин, що навіть перевершило смерть. Він вивчається в школах, його рядки розбирають на крилаті вислови, а імена персонажів давно стали загальними.

За іронією долі знатні родини Монтеккі і Капулетті, які ворогують уже кілька віків, отримали шанс примиритися – їхні діти покохали одне одного з першого погляду! Чи переможе кохання багатовікову ворожнечу? Чи вдасться Ромео і Джульєтті пізнати хоч трохи щастя, йдучи крізь пастки і засудження назустріч одне одному?

Автор цікаво вимальовує головних героїв. З одного боку, це – підлітки зі своїми протиріччями і примхами; з іншого – цілком зрілі люди, які відступили від родинних стереотипів заради кохання. Їм належить боротися наодинці. Чи вистачить їм сил і терпіння зберегти своє кохання, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати скорочено книгу «Ромео і Джульєтта» Вільяма Шекспіра.

Як і будь-яка класика, ця п’єса має безліч прихованих граней, які відкриваються поступово з кожним новим перечитуванням. І навіть написаний наприкінці XVI століття твір не перестає дивувати сьогодні актуальністю і влучністю сюжетних перипетій. Поспішайте доторкнутися до вічного – пропонуємо скачати безкоштовно скорочено «Ромео і Джульєтта» Вільяма Шекспіра у форматах fb2, txt, rtf, epub.

Слухати скорочено аудіокнигу «Ромео і Джульєтта» Вільяма Шекспіра онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Ромео і Джульєтта» Вільяма Шекспіра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Ромео і Джульєтта» Вільяма Шекспіра

Одна відповідь до “Скорочено Ромео і Джульєтта”

  1. Ярина Ярина сказав:

    Прочитала Ромео і Джульєтта в скороченому форматі за декілька годин, потрібно було терміново написати твір у школу. Дякую книгого за таку можливість. Я отримала вищий бал, не втративши багато вільного часу, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *