«Скорочено Скотоферма (Ферма тварин)» Джордж Орвелл

«Скорочено Скотоферма (Ферма тварин)» Джордж Орвелл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2766 переглядів
2766 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Скотоферма (Ферма тварин)» Джорджа Орвелла (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Скотоферма (Ферма тварин)” (скорочено) Джорджа Орвелла, який ви можете прочитати приблизно за 23 хвилини.

Книга «Скотоферма» («Ферма тварин») – пронизлива повість-антиутопія, що яскраво демонструє політичний і суспільний лад за тоталітарного режиму, прихованого за примарними цінностями «рівності і справедливості». Англійський письменник Джордж Орвелл створив цей твір під час Другої світової війни – він став своєрідною притчею для розвінчування радянських міфів.

Письменнику вдалося застосувати витончену іронію і водночас показати трагізм радянської диктатури. Недаремно Орвелл порівняв людське суспільство з тваринами – дбаючи лише про фізіологічні потреби, вони йшли за своїм вожаком звичайним стадом, а згодом більшість з них стала перетворюватися на людей, які виявилися ще гіршими за тварин. Прихильники завжди актуальної класичної літератури можуть скачати безкоштовно скорочено «Скотоферма» («Ферма тварин») Джорджа Орвелла у форматах fb2, txt, rtf, epub.

Цікаво спостерігати всю палітру суспільних стосунків між свинями, які стали привілейованою групою, та іншими тваринами, які, як і раніше, були занурені в тяжку працю. Уважний читач проведе безліч аналогій між сюжетними лініями, образами персонажів та історичними подіями минулого століття, коли кілька країн потерпали від підступного тоталітаризму.

Якщо ви хочете насолодитися влучними аналогіями та глибинним смислом неперевершеного твору, поспішайте читати скорочено книгу «Скотоферма» («Ферма тварин») Джорджа Орвелла на нашому сайті.

Слухати скорочену аудіокнигу «Скотоферма» Джорджа Орвелла онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Скотоферма (Ферма тварин)» Джорджа Орвелла українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Скотоферма (Ферма тварин)» Джорджа Орвелла

Одна відповідь до “Скорочено Скотоферма (Ферма тварин)”

  1. Ульяна Ульяна сказав:

    Нам на літо в школі задали прочитати “Скотоферму”, мені так не хотілось цього робити, тому я скачала скорочену версію. І знаєте, мені сподобалось, мабуть згодом перечитаю повну версію, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *