«Скорочено Сто тисяч» Іван Карпенко-Карий

«Скорочено Сто тисяч» Іван Карпенко-Карий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
938 переглядів
938 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Сто тисяч» Івана Карпенко-Карого (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Сто тисяч” (скорочено) Івана Карпенка-Карого та прочитати приблизно за 7 хвилин.

Книга «Сто тисяч» Івана Карпенка-Карого – соціально-побутова драма та роздуми автора про те, що може зробити з людиною жадібність та невгамовна жага грошей. Ці проблеми автор розкриватиме через призму звичайної української сільської сім’ї, що живе наприкінці ХІХ століття. Письменник намагається показати, на що готова піти людина заради додаткового прибутку, як вона поступається власній та суспільній моралі заради фантомного щастя, яке, на думку автора, точно не лежить в грошах.

В центрі історії буде заможний селянин, якого звуть Герасим Калитка. Розбагатівши, він не бажає зупинятись, постійно намагаючись всіляко примножити своє добро. Для цього він не жаліє нікого: сина змушує тяжко працювати на землі, та підганяє наймитів, щоб ті краще працювали. Письменник не засуджує гроші, як такі, а лиш викриває та висміює людську злість, пихатість та жадібність. До речі, читати скорочено книгу «Сто тисяч» Івана Карпенка-Карого українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Головним сюжетним елементом всієї історії є епізод, коли Калитка намагається купити 100 тисяч фальшивих грошей за 5 тисяч справжніх. Обдурити Калитку хоче набагато вправніший шахрай, що окрім бажання наживитися, має гострий язик та розум на відміну від головного героя.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Сто тисяч» Івана Карпенка-Карого можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Сто тисяч» Івана Карпенко-Карого українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Сто тисяч» Івана Карпенко-Карого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *