«Скорочено Тигролови» Іван Багряний

«Скорочено Тигролови» Іван Багряний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2205 переглядів
2205 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Тигролови» Івана Багряного (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір «Тигролови» (скорочено) Івана Багряного та прочитати його приблизно за 2 години.

Книга «Тигролови» Івана Багряного певно є однією з найвідоміших та найкращих книг українських письменників часів епохи «відлиги». Це неймовірна розповідь про незламність людського духу, відданість своєму національному корінню та боротьбі за щасливе майбутнє. Письменник талановито поєднує фантастичне та реальне, передаючи через образи ті ідеї, які були і є актуальними для української літератури. Автор впевнений, що сміливі завжди будуть щасливими.

Лейтмотивом твору по праву є протистояння людини та тоталітарної системи. В даній схемі людиною є головний герой твору – Григорій Многогрішний, якого відправляють у заслання до Сибіру, де той має прожити залишок своїх років. В свою чергу, тоталітарна система – це Радянський Союз, що нещадно перемелював людські життя та долі, ламаючи їх та відриваючи від рідної землі. До речі, читати онлайн скорочено книгу «Тигролови» Івана Багряного українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Події історії розпочинаються в поїзді, що везе головного героя до місця відбуття покарання за «інакодумство». Але йому вдається втекти з поїзду, та згодом потрапити до українських переселенців, яких також примусово виселили в цей далекий та холодний край. З подивом для себе, герой бачить, що ці сміливі та відважні люди зберегли пам’ять про свою далеку Батьківщину. Вони носять національне вбрання а свої села назвали в честь українських міст.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Тигролови» Івана Багряного можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати скорочено аудіокнигу «Тигролови» Івана Багряного онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Тигролови» Івана Багряного українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Тигролови» Івана Багряного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *