«Скорочено Я (Романтика)» Микола Хвильовий

«Скорочено Я (Романтика)» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
853 переглядів
853 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Я (Романтика)» Миколи Хвильового (анотація)

Книга «Я (Романтика)» Миколи Хвильового – дуже характерний для свого часу твір. В ньому автор показав всю неоднозначність епохи національно-визвольних змагань українського народу в першій половині ХХ століття. Крім цього в творі знайшла місце ідея про протистояння персонального та суспільного, політичного та особистого. Головний герой автором використовується радше як образ людини, що під впливом пропаганди та політичної агітації почала втрачати людяність та стала «гвинтиком» у системі.

Письменнику вдалося написати твір в незвичному, для свого часу, жанрі соціально-психологічної новели, з значним вкрапленням філософії самого автора. Цілеспрямовано не дається ім’я головного героя, що підтверджує тезу вище, про ліричний образ. Він називається лиш як «Я», в якому бореться фанатизм до політичного режиму, та людяність. До речі, читати скорочено книгу «Я (Романтика)» Миколи Хвильового українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Майже всі події історії будуть відбуватися в будинку розстріляного пана. Саме там засідає «трійка» комісарів, що вирішують, кому жити, а хто буде розстріляний. Майже нікому з тих, хто потрапив до цього «суду», не буде дозволено повернутись до звичайного життя. Кульмінаційним моментом всієї історії стає вирок, який буде винесено матері головного героя.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Я (Романтика)» Миколи Хвильового можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати скорочено аудіокнигу «Я (Романтика)» Миколи Хвильового онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Я (Романтика)» Миколи Хвильового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Я (Романтика)» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *