«Скорочено Євгеній Онєгін» Олександр Пушкін

«Скорочено Євгеній Онєгін» Олександр Пушкін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
355 переглядів
355 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Євгеній Онєгін» Олександра Пушкіна (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Євгеній Онєгін” (скорочено) Олександра Пушкіна, який ви можете прочитати приблизно за 38 хвилин.

Віршований роман «Євгеній Онєгін» був створений легендою російської літератури Олександром Пушкіним у середині XIX століття – і досі цей твір містить загадковість і приховані смисли. Сам автор назвав роботу над цим твором справжнім подвигом, адже працював над ним більше семи років! Кожен опис природи, кожна репліка героїв тут має велике значення…

З перших рядків головний герой виявляється цікавою та суперечливою особистістю: він харизматичний і водночас сухий, нудьгує і шукає розваг, відкидає кохання, а потім женеться за ним… Типова поведінка тодішнього дворянина, хворого на нудьгу, якому все набридло. І тут у своєму маєтку він знайомиться з поетом-романтиком Ленським, а згодом – з доньками місцевого поміщика Ольгою і Тетяною.

Вирішивши читати скорочено книгу «Євгеній Онєгін» Олександра Пушкіна, ви побачите складну палітру емоцій і почуттів головних героїв, їхнє ставлення до кохання, їхні суперечливі характери та непрості взаємостосунки. Століття минають, а все залишається таким самим: неконтрольовані мотиви, непорозуміння і ревнощі, небажання відповідати за свої помилки.

За мотивами п’єси було створено однойменну оперу, безліч екранізацій і навіть пародій. Не гайте часу – поспішайте скачати безкоштовно скорочено «Євгеній Онєгін» Олександра Пушкіна у форматах fb2, txt, rtf, epub – і ви відразу з головою зануритеся в дивний клубок людських переживань – в одну із сотен історій, яка може трапитися і сьогодні.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Євгеній Онєгін» Олександра Пушкіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Євгеній Онєгін» Олександра Пушкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *