«Скорочено За сестрою» Андрій Чайковський

«Скорочено За сестрою» Андрій Чайковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1458 переглядів
1458 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено За сестрою» Андрія Чайковського (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “За сестрою” (скорочено) Андрія Чайковського та прочитати приблизно за 8 хвилин.

Книга «За сестрою» Андрія Чайковського пропитана духом патріотизму та любові до рідної землі, як найбільшої цінності в житті людини. На думку автора, не може бути нічого святішого за Батьківщину, за яку варто боротись. Не менш славетними є ті, хто цю землю віддано захищає і звісно, в контексті України, такими воїнами є козаки, що боролись проти татар. Не дарма їх називали лицарями степів, що захищали віру та землю від чужинців.

Сюжет розпочинається з того, що письменник розповідає про село Спасівка та його мешканців. Описуються їхні звичаї та обряди, а також уклад життя. Тут і з’являються головні герої картини – сім’я Судаків, що живуть в мирі та злагоді. Початком історії можна вважати момент, коли село грабують та палять татари, при цьому забираючи сестру Павла – Ганну. Вони й стануть центральними персонажами. До речі, читати скорочено книгу «За сестрою» Андрія Чайковського українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Далі на читача очікує довга подорож героя до козаків, яким він хоче розповісти свою історію та попросити про допомогу. Йому згодом вдається все ж зустрітися з козацьким загоном, де був його старший брат Петро. Разом вони вирішують, що неодмінно визволять свою сестру з полону, та відправляються до «дикого степу».

Скачати безкоштовно скорочено книгу «За сестрою» Андрія Чайковського можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати скорочено аудіокнигу «За сестрою» Андрія Чайковського онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено За сестрою» Андрія Чайковського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено За сестрою» Андрія Чайковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *