«Скорочено Зачарована Десна» Олександр Довженко

«Скорочено Зачарована Десна» Олександр Довженко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1124 переглядів
1124 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Зачарована Десна» Олександра Довженко (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір «Зачарована Десна» (скорочено) Довженка та прочитати його приблизно за 32 хвилини.

Книга «Зачарована Десна» Олександра Довженка – ода дитинству, як найкращій порі в житті людини. В цей час можливо все – фантастичні пригоди, що відбуваються щодня, коли ти досліджуєш світ навколо. Ця повість є автобіографічною, про це говорив сам кінорежисер та письменник. Вона намагається передати всі ті емоції та спогади, що виникають у автора, коли той згадує своє дитинство. В своєму стилі, цей твір був виданий одночасно з фільмом, який зняв також Довженко.

Твір не має цілісного сюжету, це радше збірник різних новел, через які письменник передає різні епізоди свого дитинства на селі, неподалік такої красивої річки як Десна, що є притокою могутнього Дніпра. Також історія має два наративи, перший з яких – це, власне, спогади, а другий – їх філософське осмислення вже дорослим Довженком, що оцінює їх через призму прожитих років. До речі, читати скорочено книгу «Зачарована Десна» Олександра Довженка українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

В центрі історії, окрім малого Санька, будуть люди, яких автор любив та пам’ятав, зокрема мати та батько, дід Семен та прабабуся з прадідусем, а також інші персонажі, що відображають реальних людей. Письменник пише про добро та зло, життя та смерть, з якими кожен знайомиться в дитинстві.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Зачарована Десна» Олександра Довженка можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати скорочено аудіокнигу «Зачарована Десна» Олександра Довженка онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Зачарована Десна» Олександра Довженко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Зачарована Десна» Олександра Довженко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *