«Скорочено Жага до життя» Джек Лондон

«Скорочено Жага до життя» Джек Лондон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1352 переглядів
1352 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Жага до життя» Джека Лондона (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Жага до життя” (скорочено) Джека Лондона, який ви можете прочитати приблизно за 16 хвилин.

Оповідання «Жага до життя» – неймовірно мотивуючий та психологічно потужний твір. Недаремно воно входить до золотої скарбниці світової класики. Джеку Лондону вдалося на кількох сторінках показати, як крихітна людина посеред могутньої природи намагається вижити в нелюдських умовах, коли над нею нависає величезна небезпека від диких звірів.

Вирішивши читати скорочено книгу «Жага до життя» Джека Лондона, ви дізнаєтеся неймовірну історію головного героя, якого покинув товариш у скрутну годину. Травмувавшись, без запасів їжі, води й патронів один із золотошукачів мусив виживати наодинці з дикою природою. Чи впорається він з викликом долі? Чи вистачить йому сил побороти пораненого вовка заради власного життя?

Американський письменник не лише описує внутрішні переживання та боротьбу головного героя, а й яскраво змальовує сувору природу Аляски, куди змушені йти на заробіток золотошукачі, усвідомлюючи небезпеку того краю. Автор не дав імені головному героєві, адже він уособлює загальний образ всіх відчайдух, які могли загинути серед суворої природі Півночі.

Пропонуємо всім прихильникам сильної психологічної прози скачати безкоштовно скорочено книгу «Жага до життя» Джека Лондона у форматах fb2, txt, rtf, epub. Цей твір, який не втрачає актуальності навіть більше ніж через сто років, має стати закликом до стійкості і незламності, прикладом внутрішньої волі до перемоги у будь-яких життєвих обставинах.

Слухати скорочено аудіокнигу «Жага до життя» Джека Лондона онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Жага до життя» Джека Лондона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Жага до життя» Джека Лондона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *