«Скорочено Злочин і кара» Федір Достоєвський

«Скорочено Злочин і кара» Федір Достоєвський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
710 переглядів
710 переглядів

Короткий зміст книги «Скорочено Злочин і кара» Федіра Достоєвського (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Злочин і кара” (скорочено) Федіра Достоєвського, та прочитати приблизно за 3 години.

Деякі літературні твори, особливо світових класиків, можна не перечитувати повністю, а обрати скорочений варіант, щоб поновити сюжет у пам’яті, якщо твір уже знайомий. На нашому ресурсі можна читати скорочено книгу «Злочин і кара» Федора Достоєвського, витративши на це значно менше часу, ніж при читанні оригіналу.

Вперше роман, над яким письменник працював два роки, було опубліковано у 1866 році. Це один з найвідоміших творів автора, у якому є і глибокий психологізм, і філософські роздуми, і драматичний сюжет, а найголовніше – неповторний письменницький стиль, притаманний лише Достоєвському. Роман поділено на шість частин, у кожній з яких є по кілька глав, а завершення історії описано в епілозі.

Про що ж розповідає письменник у своєму творінні? Про людину, яка опиняється у таких життєвих умовах, які неможливо витримати порядному громадянину, що призводить до втрати сенсу життя і гніву на все людство. Такою «жертвою» обставин стає Родіон Раскольніков, який чинить злочин, а потім чекає за нього покарання. Достоєвський показує переживання героя до страшної події і після неї.

Пропонуємо скачати безкоштовно скорочено «Злочин і кара» Федора Достоєвського на нашому сайті у форматах fb2, txt, rtf, epub, щоб пригадати роботу геніального класика літератури. Можливо, після скороченої версії у вас виникне бажання перечитати оригінал.

Слухати скорочено аудіокнигу «Злочин і кара» Федіра Достоєвського онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Скорочено Злочин і кара» Федіра Достоєвського та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Скорочено Злочин і кара» Федіра Достоєвського: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Скорочено Злочин і кара» Федіра Достоєвського і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Злочин і кара» Федіра Достоєвського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *