«Скорочено Золотий жук» Едгар По

«Скорочено Золотий жук» Едгар По

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1261 переглядів
1261 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Золотий жук» Едгара По (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Золотий жук” (скорочено) Едгара По та прочитати приблизно за 20 хвилин.

Книга «Золотий жук» Едгара Аллана По – це новела, що присвячена одній з самих головних тем в нашому суспільстві. Не дивлячись на те, що ця книга була написана півтора століття тому, її мораль залишається і залишатиметься актуальною, напевно, завжди. Письменник дає зрозуміти, що важливо не золото, а розум, адже маючи останній, золото можна здобути. В свою чергу, наявність золота далеко не завжди гарантує наявність розуму.

В центрі історії буде нащадок дуже старого та не менш знатного роду Вільям Легран, якого постійно переслідують невдачі. Він збанкрутував, втративши все своє майно. Саме тому він вирішує тікати до Нового Орлеана, де оселяється на березі острова, що зветься Салівон, неподалік Атлантичного океану. Разом з ним там оселяється його слуга Джупітер та вірний пес. Під час однієї прогулянки пляжем, герой знаходить пергамент, в який був загорнутий той самий золотий жук. До речі, читати скорочено книгу «Золотий жук» Едгара Аллана По українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Слуга, побачивши, як сильно його хазяїн захопився цієї знахідкою, починає думати, що він збожеволів. І справді, герой майже весь час розглядає жука, вважаючи, що це знамення, яке означає, що він скоро здобуде успіх. Через лист оповідача Легран вирішує відправитись в експедицію в гори.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Золотий жук» Едгара Аллана По можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати скорочено аудіокнигу «Золотий жук» Едгара По онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Золотий жук» Едгара По українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Золотий жук» Едгара По

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *