«Том 4. Скотт Пілігрим береться за розум» Браян Лі О'Меллі

«Том 4. Скотт Пілігрим береться за розум» Браян Лі О'Меллі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
150 переглядів
150 переглядів

Короткий зміст книги «Том 4. Скотт Пілігрим береться за розум» Браяна Лі О'Меллі (анотація)

Скотт Пілігрим готовий до літа, але як тут розслабитись? Вітаємо з поверненням до кошмарного животіння Скотта Пілігрима. Його стосунки з Рамоною Флаверс ніжні як ніколи, та він однаково має клопоти з дівчатами, сім злих колишніх однаково хочуть його вбити, і, що найгірше, тепер Рамона хоче, щоби він знайшов РОБОТУ?!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Том 4. Скотт Пілігрим береться за розум» Браяна Лі О'Меллі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Том 4. Скотт Пілігрим береться за розум» Браяна Лі О'Меллі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Том 4. Скотт Пілігрим береться за розум» Браяна Лі О'Меллі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Том 4. Скотт Пілігрим береться за розум» Браяна Лі О'Меллі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *