«Скривджені й нескривджені» Іван Нечуй-Левицький

«Скривджені й нескривджені» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
552 переглядів
552 переглядів

Про книгу «Скривджені й нескривджені» Івана Нечуя-Левицького

Прекрасна легенда про Всесвіт на український лад. Книга «Скривджені й нескривджені» розпочинається з зустрічі Зорі та Громовика. Зоря – небожителька, молода дівчина, кожного ранку пробуджує Землю і кожного вечора вкладає її спати. Вона любить все людство і звірство, всі рослини і дбає про них, напуваючи росою, даруючи пахощі і свіже повітря. Громовик – гарний юнак, що мчить на колісниці по небу, вкриває Землю дощем, посилає грім та блискавки. 

Ці божественні створіння покохали один одного. Єдине, що турбує дівчину – те, що Громовик часто не стримує свою могутність і шкодить людству – від блискавок та грому гинуть люди, палають поля та будинки…

Пропонуємо читати онлайн книгу «Скривджені й нескривджені» Івана Нечуй-Левицького українською мовою. Чудова фантасмагорична повість насичена колоритними рівняннями та красивими словами. 

Події другої глави розгортаються в пишному палаці індійського раджі, який височіє на скелі понад синім морем. Дружина раджі страждає в пологах, а за вікном – гроза. Коли жінка народжує сина – він мертвий, але Громовик вирішує змінити долю…

Скачати книгу «Скривджені й нескривджені» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому літературному порталі. Насолоджуйтесь читанням! 

Завантажити безкоштовно книгу «Скривджені й нескривджені» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скривджені й нескривджені» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *