«Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Габріель Зевін

«Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Габріель Зевін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
448 переглядів
448 переглядів

Про книгу «Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Габріелі Зевін

Це — неймовірно зворушлива та душевна книга, яку можна прочитати за декілька вечорів. І водночас вона настільки глибока та насичена, що буде згадуватися ще довго.

Книга «Славетне життя Ей-Джея Фікрі» вчить, що за будь-якою хмарою ховається сонце. Цю просту істину, на жаль, ми часто забуваємо. Буває, що людина, переймаючись жалістю до себе, опускає руки та перестає боротися за своє щастя. І тоді, за прихильності долі, з’являється «промінь надії» — інша людина, добре слово, подія. Так стається і з головним героєм книги.

Ей-Джея Фікрі — власник книгарні Island Books. Головний герой оплакує втрату своєї дружини, продажі падають, з магазину крадуть купу грошей та рідкісну книгу. Чесно кажучи, він в депресії та все більше і більше занурюється в себе, відштовхуючи зовнішній світ. Та одного разу вночі він знаходить маленьку дівчинку на своєму книжковому поверсі. З того моменту життя Фікрі кардинально змінюється. Якщо вам цікаво дізнатись, як далі складеться доля головного героя, тоді варто почати читати онлайн книгу «Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Габріеля Зевіна українською мовою.

У книзі трохи сумний, але життєвий кінець, який нагадує нам про те, що майбутнє завжди настає, хоч інколи і досить несподівано. Скачати книгу «Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Габріеля Зевіна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на даному сайті.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Габріелі Зевін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *