«Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Габріель Зевін

«Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Габріель Зевін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1685 переглядів
1685 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Габріелі Зевін (анотація)

Це — неймовірно зворушлива та душевна книга, яку можна прочитати за декілька вечорів. І водночас вона настільки глибока та насичена, що буде згадуватися ще довго.

Книга «Славетне життя Ей-Джея Фікрі» вчить, що за будь-якою хмарою ховається сонце. Цю просту істину, на жаль, ми часто забуваємо. Буває, що людина, переймаючись жалістю до себе, опускає руки та перестає боротися за своє щастя. І тоді, за прихильності долі, з’являється «промінь надії» — інша людина, добре слово, подія. Так стається і з головним героєм книги.

Ей-Джея Фікрі — власник книгарні Island Books. Головний герой оплакує втрату своєї дружини, продажі падають, з магазину крадуть купу грошей та рідкісну книгу. Чесно кажучи, він в депресії та все більше і більше занурюється в себе, відштовхуючи зовнішній світ. Та одного разу вночі він знаходить маленьку дівчинку на своєму книжковому поверсі. З того моменту життя Фікрі кардинально змінюється. Якщо вам цікаво дізнатись, як далі складеться доля головного героя, тоді варто почати читати онлайн книгу «Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Габріеля Зевіна українською мовою.

У книзі трохи сумний, але життєвий кінець, який нагадує нам про те, що майбутнє завжди настає, хоч інколи і досить несподівано. Скачати книгу «Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Габріеля Зевіна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на даному сайті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Габріелі Зевін українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Славетне життя Ей-Джея Фікрі» Габріелі Зевін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *