«Слід на воді» Олексій Волков

«Слід на воді» Олексій Волков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
252 переглядів
252 переглядів

Про книгу «Слід на воді» Олексія Волкова

Роман «Слід на воді» – черговий шедевр від майстра напружених детективних історій Олексія Волкова. На цей раз письменник запрошує читача на пошуки відомого письменника Андріана Чумака, який зник разом з мисливським собакою під час поїздки на полювання ще півроку тому. До цієї справи долучена чимала кількість людей, включаючи відомого кримінального експерта. З’являються нові версії, проте вони чомусь лопаються, як мильні бульбашки. Одразу постає питання: чи всі з пошукової групи зацікавлені в тому, щоб письменника було знайдено?

Олексій Волков веде детективну лінію книги впевнено та видовищно, даючи можливість читачам робити власні припущення та перевіряти їх на міцність. Його манера письма дещо відрізняється від класичного детективу – заради інтелектуальної гри з читацькою аудиторією він жертвує лінійністю сюжету, змушуючи і своїх персонажів, і читачів збирати по маленьких частинах факти і докази.

Разом з цим перед нами розгортається наша реальність з корумпованою владою різних рівнів, соціальною несправедливістю та іншими вадами нашої соціально-політичної системи.Твори Волкова – це пробудження від сну, що без прикрас показує гіркі реалії та результат нашої бездіяльності.

Разом з книгою «Слід на воді» ми пізнаємо тонкощі кримінального слідства та зіштовхуємося з різними способами приховати правду від широкого загалу. У романах цього талановитого українського письменника події просто приголомшують неочікуваними поворотами, кардинально змінюючи сюжет та головних героїв. Ця книга – не виключення.

Починаючи читати онлайн твір, йдеш по сліду жертви, але згодом роль жертви отримують зовсім інші персонажі. Кінцівка цієї історії така ж неочікувана, як і кожний виток сюжетної канви.

Якщо ви хочете повністю відключитися від реальності, поринувши у вигаданий, але такий реалістичний світ динамічної пригодницько-кримінальної історії, поспішайте скачати «Слід на воді» Олексія Волкова. Усі бажаючі можуть отримати роман на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Ми надаємо електронні матеріали безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Слід на воді» Олексія Волкова