«Сліди на дорозі» Валерій Ананьєв

«Сліди на дорозі» Валерій Ананьєв

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1759 переглядів
1759 переглядів

Про книгу «Сліди на дорозі» Валерія Ананьєва

В Україні збройний конфлікт на Сході почався вже досить давно – у 2014 році, але досі він не отримав розв’язку і нічого не закінчилося. А тому багато авторів країни в своїх працях описують свої думки і бачення того, що там відбувається.

Якщо ви хочете заглибитися в війну на Сході України, ви можете читати онлайн книгу «Сліди на дорозі» Валерія Ананьєва українською мовою. Ви зможете буквально відчути те, що відчувають прості солдати, які там знаходяться.

Унікальність книги «Сліди на дорозі» полягає в тому, що тут немає вигаданих моментів. Тут тільки факти, взяті з реального життя на Сході. Ви знайдете лист дівчини її коханому, який воював за свободу своєї країни. Ви дізнаєтеся про те, як страшно лежати в окопах, коли над головою свистять снаряди.

Ні, це не фантастика, це реальне життя. Читати книгу буде складно, і навіть страшно. Автор додав багато QR кодів, що ведуть на реальні фотографії і відео тих, хто був там. І тих, хто став героєм цієї книги.

У нас ви можете скачати книгу «Сліди на дорозі» Валерія Ананьєва безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), обравши один з форматів: rtf, epub, txt, fb2. Книга важка, але її варто прочитати кожному.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сліди на дорозі» Валерія Ананьєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *