«Сліпобачення» Пітер Уоттс

«Сліпобачення» Пітер Уоттс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
960 переглядів
960 переглядів

Про книгу «Сліпобачення» Пітера Уоттса

Якщо ви шукаєте глибоку й масштабну фантастику з поєднанням науки і психології, вам обов’язково слід читати онлайн роман Пітера Воттса «Сліпобачення». Він є першою частиною циклу «Вогнепад» – фантастичної епопеї з різноманітними сюжетами стосовно змін у Космосі в далекому майбутньому.

Надворі кінець XXI століття, і саме в цей час земляни зрозуміли, що вони спроможні на такий рішучий крок – відправитися до інших цивілізацій, щоб вивчити їхню життєдіяльність та встановити контакт з їхніми мешканцями.

У центрі сюжетної лінії книги – космічний корабель «Тезей», побудований за найновішими технологіями. В 2082 році команда відчайдушних мандрівників відправляється на ньому на периферію Сонячної системи, щоб знайти тих, хто вже багато років спостерігає за життям на Землі.

Пітер Воттс сформував доволі строкату й неординарну команду: філолог, в якому співіснують чотири особистості; жінка-військовослужбовець, здатна своєю свідомістю керувати армією роботів; капітан з генетичним вимикачем; технічно оснащений біолог. Проте найцікавішим є головний герой роману – Сірі Кітон, якому видалили частину мозку, що відповідає за емпатію. Тепер він – спостерігач, який не знає, що таке емоції.

Твір «Сліпобачення» – справжня знахідка для любителів наукових загадок, цікавих фактів та психологічних теорій. Автор роз’яснює багато понять з різних галузей науки, включаючи психологію, анатомію, програмування, фізику тощо. Проте найголовніше, над чим замислюється письменник – природа моралі та інтелекту, особливості світосприйняття й проблеми суспільства.

Також у книзі зачіпаються питання розвитку віртуальної реальності, психічних розладів, емпатійності. Серед великої кількості алегорій і метафор уважний читач знайде те, над чим варто замислитися в нашому сьогоденні.

Якщо ви хочете впритул наблизитися до інопланетного розуму, пройшовши захоплюючий і небезпечний шлях разом з екіпажем «Тезея», поспішайте скачати «Сліпобачення» Пітера Воттса. Цей роман чекає на любителів наукової фантастики з філософським відлунням у бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Цей та інші твори всесвітньо відомого письменника-фантаста ви отримаєте безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сліпобачення» Пітера Уоттса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *