«Сліпобачення» Питер Уоттс

«Сліпобачення» Питер Уоттс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Сліпобачення» Питера Уоттса

Якщо ви шукаєте глибоку й масштабну фантастику з поєднанням науки і психології, вам обов’язково слід читати онлайн роман Пітера Воттса «Сліпобачення». Він є першою частиною циклу «Вогнепад» – фантастичної епопеї з різноманітними сюжетами стосовно змін у Космосі в далекому майбутньому.

Надворі кінець XXI століття, і саме в цей час земляни зрозуміли, що вони спроможні на такий рішучий крок – відправитися до інших цивілізацій, щоб вивчити їхню життєдіяльність та встановити контакт з їхніми мешканцями.

У центрі сюжетної лінії книги – космічний корабель «Тезей», побудований за найновішими технологіями. В 2082 році команда відчайдушних мандрівників відправляється на ньому на периферію Сонячної системи, щоб знайти тих, хто вже багато років спостерігає за життям на Землі.

Пітер Воттс сформував доволі строкату й неординарну команду: філолог, в якому співіснують чотири особистості; жінка-військовослужбовець, здатна своєю свідомістю керувати армією роботів; капітан з генетичним вимикачем; технічно оснащений біолог. Проте найцікавішим є головний герой роману – Сірі Кітон, якому видалили частину мозку, що відповідає за емпатію. Тепер він – спостерігач, який не знає, що таке емоції.

Твір «Сліпобачення» – справжня знахідка для любителів наукових загадок, цікавих фактів та психологічних теорій. Автор роз’яснює багато понять з різних галузей науки, включаючи психологію, анатомію, програмування, фізику тощо. Проте найголовніше, над чим замислюється письменник – природа моралі та інтелекту, особливості світосприйняття й проблеми суспільства.

Також у книзі зачіпаються питання розвитку віртуальної реальності, психічних розладів, емпатійності. Серед великої кількості алегорій і метафор уважний читач знайде те, над чим варто замислитися в нашому сьогоденні.

Якщо ви хочете впритул наблизитися до інопланетного розуму, пройшовши захоплюючий і небезпечний шлях разом з екіпажем «Тезея», поспішайте скачати «Сліпобачення» Пітера Воттса. Цей роман чекає на любителів наукової фантастики з філософським відлунням у бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Цей та інші твори всесвітньо відомого письменника-фантаста ви отримаєте безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Дім дивних дітей. Книга 3. Бібліотека душ
Дім дивних дітей. Книга ... Ренсом Ріггз
Та сама я
Та сама я Джоджо Мойєс
На лезі клинка
На лезі клинка Джо Аберкромби
Курячий бульйон для душі. 101 історія про кохання
Курячий бульйон для душі... Марк Віктор Хансен, Емі Ньюмарк, Джек Кенфілд

Відгуки на книгу «Сліпобачення» Питера Уоттса