«Сліпуче сяйво нової зірки» Айзек Азімов

«Сліпуче сяйво нової зірки» Айзек Азімов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
781 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сліпуче сяйво нової зірки» Айзека Азімова (анотація)

Артур Трент — пілот та спільник дослідника Бреннмейєра, який тридцять років планував злочин. Вони вкрали цінну речовину, яка необхідна для створення роботів і може бути продана за мільйони.

Але Трент не бажає ділитися багатством…

«Сліпуче сяйво нової зірки» – науково-фантастичне оповідання американського письменника Айзека Азімова. Вперше воно було опубліковане у жовтневому випуску журналу Scientific American за 1962 рік і перевидане у збірці 1968 «Таємниці Азімова».


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сліпуче сяйво нової зірки» Айзека Азімова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Сліпуче сяйво нової зірки» Айзека Азімова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сліпуче сяйво нової зірки» Айзека Азімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *