«Сліпучі катастрофи. Пентадрама жінки» Неля Шейко-Медведєва

«Сліпучі катастрофи. Пентадрама жінки» Неля Шейко-Медведєва

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
485 переглядів
485 переглядів

Про книгу «Сліпучі катастрофи. Пентадрама жінки» Нелі Шейко-Медведєва

Чи знаєте ви справжню сутність жінки – її внутрішню силу та міць почуттів, жагу до щастя й прагнення отримати його будь-якою ціною? Неля Шейко-Медведєва пропонує всім бажаючим здійснити захоплючу мандрівку в жіночу душу та прослідкувати її перевтілення – від покірної, лагідної та жертовної Єви до агресивної, підступної та егоїстичної Ліліт. Ці два біблійні образи поєднуються в кожному жіночому серці, і справа лише в тому, яку грань ви зачепите своїми необміркованими вчинками…

Книга «Сліпучі катастрофи. Пентадрама жінки» являє собою збірку з кількох невеличких замальовок з життя п’яти жінок. Всі героїні дуже різні і водночас об’єднані спільною метою – пошуком гармонії та особистого щастя.

Перешкоди, що стають на їхньому шляху, загартовують їх з кожним днем, проте одного разу чаша терпіння переповнюється, і полярність їхніх намірів кардинально змінюється. Там, де був «плюс», вимальовується агресивний «мінус». Несподівані втрати, трагедії, особисті катастрофи – і потрясіння жінки відкриває в ній справжнього пекельного демона не тільки для оточуючих, а й для самої себе.

Найбільше у цій книзі вражає те, що в описі кожного характеру, кожної долі читачі бачать себе, ніби дивлячись у дзеркало. Часто ми боїмося навіть собі зізнатися у своїх відвертих намірах і цілях. Авторка говорить про це рівною, спокійною мовою, наповнюючи повісті щирими емоціями та глибокими філософськими думками.

Біблійні історії та мотиви, що проходять крізь твір червоною ниткою, відкривають двері у витоки жіночої природи. Вічне протистояння світла й темряви, поєднання ангельських та демонічних рис – це і є справжнє обличчя жіночої натури.

Твір «Сліпучі катастрофи. Пентадрама жінки» – не лише енциклопедія жіночої душі та філософських нарисів, а й захоплюючі сюжети, що відображають строкаті вихиляси долі головних героїнь.

Пропонуємо вам читати онлайн цю збірку на нашому сайті абсолютно безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви хочете скачати «Сліпучі катастрофи. Пентадрама жінки» Нелі Шейко-Медведєвої, у нас ви знайдете книгу у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Сліпучі катастрофи. Пентадрама жінки» Нелі Шейко-Медведєва

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сліпучі катастрофи. Пентадрама жінки» Нелі Шейко-Медведєва