«Сліпий годинникар. Як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті» Річард Докінз

«Сліпий годинникар. Як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті» Річард Докінз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
352 переглядів
352 переглядів

Про книгу «Сліпий годинникар. Як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті» Річарда Докінза

Якщо ви вважаєте, що наука – це нудно і зовсім не стосується нашої буденності та оточення, вам обов’язково слід читати онлайн працю «Сліпий годинникар. Як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті». Її автор, видатний англійський біолог Річард Докінз у надзвичайно захоплюючій формі розповідає про історію еволюції всього живого на нашій планеті, наводячи незвичайні приклади та оперуючи науковими фактами. Він є прибічником теорії Дарвіна і, використовуючи логіку, систематичний і послідовний виклад науково обґрунтованих положень та свій фірмовий гумор, розвінчує міфи, що склалися навколо його вчення.

У книзі «Сліпий годинникар. Як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті» читач знайде детальний опис еволюційних змін на Землі та особливості природного відбору. Вчений говорить про найпростіші живі організми та їхні ускладнення і зміни в ДНК, зупиняючись на окремих видах ссавців. При цьому Докінз говорить про роль випадковості у розвитку еволюційних змін, що і зумовлює цей відбір.

В якості прикладів автор наводить інші теорії, що суперечать дарвінізму, та говорить про їхню безперспективність, поверховість й відсутність пояснень складних мутацій. Наведені у книзі приклади про конвергенцію тварин, особливості комп’ютерного кодування та еволюційне моделювання ще більше мотивують до детального вивчення еволюційних теорій та створюють ореол загадковості навколо «сліпого годинникаря», яким є сама природа зі своїм відбором. Які ж ще цікавинки вона нам запропонує в майбутньому?

Якщо ви хочете перетворити науку у справжню гру, експериментуючи з генами та прогнозуючи різні варіації природного відбору у штучній віртуальній реальності, вам обов’язково слід скачати «Сліпий годинникар. Як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті» Річарда Докінза. Тут біологія органічно поєднується з філософією, прикрашається поезією та вдосконалюється програмуванням, а тендітне вибудовування природних і логічних ланцюгів не залишить байдужими навіть найбільших скептиків.

Ця книга чекає на вас в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Цей бестселер, перекладений майже всіма мовами світу, ви знайдете у нас безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сліпий годинникар. Як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті» Річарда Докінза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *