«Сліпий годинникар. Як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті» Річард Докінз

«Сліпий годинникар. Як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті» Річард Докінз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1410 переглядів
1410 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сліпий годинникар. Як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті» Річарда Докінза (анотація)

Якщо ви вважаєте, що наука – це нудно і зовсім не стосується нашої буденності та оточення, вам обов’язково слід читати онлайн працю «Сліпий годинникар. Як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті». Її автор, видатний англійський біолог Річард Докінз у надзвичайно захоплюючій формі розповідає про історію еволюції всього живого на нашій планеті, наводячи незвичайні приклади та оперуючи науковими фактами. Він є прибічником теорії Дарвіна і, використовуючи логіку, систематичний і послідовний виклад науково обґрунтованих положень та свій фірмовий гумор, розвінчує міфи, що склалися навколо його вчення.

У книзі «Сліпий годинникар. Як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті» читач знайде детальний опис еволюційних змін на Землі та особливості природного відбору. Вчений говорить про найпростіші живі організми та їхні ускладнення і зміни в ДНК, зупиняючись на окремих видах ссавців. При цьому Докінз говорить про роль випадковості у розвитку еволюційних змін, що і зумовлює цей відбір.

В якості прикладів автор наводить інші теорії, що суперечать дарвінізму, та говорить про їхню безперспективність, поверховість й відсутність пояснень складних мутацій. Наведені у книзі приклади про конвергенцію тварин, особливості комп’ютерного кодування та еволюційне моделювання ще більше мотивують до детального вивчення еволюційних теорій та створюють ореол загадковості навколо «сліпого годинникаря», яким є сама природа зі своїм відбором. Які ж ще цікавинки вона нам запропонує в майбутньому?

Якщо ви хочете перетворити науку у справжню гру, експериментуючи з генами та прогнозуючи різні варіації природного відбору у штучній віртуальній реальності, вам обов’язково слід скачати «Сліпий годинникар. Як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті» Річарда Докінза. Тут біологія органічно поєднується з філософією, прикрашається поезією та вдосконалюється програмуванням, а тендітне вибудовування природних і логічних ланцюгів не залишить байдужими навіть найбільших скептиків.

Ця книга чекає на вас в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Цей бестселер, перекладений майже всіма мовами світу, ви знайдете у нас безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сліпий годинникар. Як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті» Річарда Докінза українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сліпий годинникар. Як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті» Річарда Докінза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *