«Сліпий музикант» Володимир Короленко

«Сліпий музикант» Володимир Короленко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5958 переглядів
5958 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сліпий музикант» Володимира Короленко (анотація)

Не просто так кажуть, що світ можна відчувати душею. Це доводить історія одного хлопця, який народився сліпим. Але це не завадило йому насолоджуватися життям та стати професіоналом своєї справи.

У нас ви можете читати онлайн книгу «Сліпий музикант» Володимира Короленка українською мовою. У сім’ї Попельських народився хлопчик Петро, ​​що принесло в життя кожного члена багато радості. Але одного разу з’ясувалося, що хлопчик нічого не бачить.

Але з дитинства він став звертати увагу на різні звуки, і найбільше його приваблювала гра на сопілці конюха Йохима. Хлопчик буквально заслуховувався цими ніжними звуками. Мама Петра намагалася привернути його увагу грою на фортепіано, але для хлопчика звуки були надто гучними та різкими. Але жінка потім зрозуміла свою помилку і почала грати мелодії з мотивами рідного краю.

Так Петро і ріс, насолоджуючись звуками навколишнього світу та мелодіями, які для нього грали Йохим та мама. Пізніше він і сам почав вчитися грати на фортепіано.

Це історія про те, що не можна опускати руки, коли щось іде не так, як у всіх. Не можна втрачати віри у себе. У книзі є також кохання – справжнє, щире і на все життя.

У нас ви можете скачати книгу «Сліпий музикант» Володимира Короленка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сліпий музикант» Володимира Короленко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сліпий музикант» Володимира Короленко

Одна відповідь до “Сліпий музикант”

  1. Жанна Жанна сказав:

    Моя душа зраділа, коли я почала читати дочці книгу Сліпий музикант. Така добра та мила історія, яка навіть дорослого навчить ніколи не опускати руки та вірити. Однозначно рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *