«Сліпий убивця» Марґарет Етвуд

«Сліпий убивця» Марґарет Етвуд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
308 переглядів
308 переглядів

Про книгу «Сліпий убивця» Марґарет Етвуд

Книга «Сліпий убивця» – дивна та інтригуюча сімейно-драматична історія з елементами фантастики і магічного реалізму. Любителька літературних експериментів та нестандартних сюжетних ліній Марґарет Етвуд створила цілу багатоступеневу епопею, що складається з кількох романів, вкладених одне в одного.

Всередині цієї тетралогії розгортається доля двох сестер Айріс і Лори Чейз. І хоча на перший погляд цей твір здається звичайною сімейною драмою з великою кількістю сюжетних розгалужень, поступово вона затягує лабіринтами доль головних героїнь та майже детективними інтригами.

У романі «Сліпий убивця» органічно переплітаються чотири окремі історії. Якщо перші дві з них присвячені Айріс та Лорі, третя частина книги створює цілий шлейф загадок і таємниць. По-перше, вона розповідається таємничим автором – таким собі містером Ікс, образ якого стане для читача справжнім сюрпризом.

По-друге, ця дивна казка занурює читача у фантастичне місто Сакіель-Норн та знайомить зі сліпим вбивцею. Четверта історія є ніби зв’язуючим містком між трьома розповідями. Саме тут терплячий та уважний читач отримає відповіді на всі питання, побачить зв’язок між несумісними явищами, розкриє інтриги роману.

Майстерність письменниці полягає у строкатому емоційному забарвленні кожної частини роману. Напруженість детективної складової час від часу змінюється пронизливістю особистих драм головних героїнь, а під час прогулянки Сакіель-Норном повністю занурюєшся в моторошну атмосферу безнадії та жахів, пов’язаних з запахом крові і смерті. Цю книгу варто читати онлайн тим, хто хоче отримати сману літературну «цукерку» з кількома начинками всередині – їх поєднання надає особливо яскраві відчуття від цього неповторного смаку.

Легка, м’яка та плавна мова дозволяє проковтнути роман на одному диханні. Велика кількість описів не заважає просуванню сюжетом, а доповнює його колоритними деталями, краще розкриваючи образи головних та другорядних персонажів.

Якщо ви бажаєте скачати «Сліпий убивця» Марґарет Етвуд, запрошуємо вас до нашої віртуальної бібліотеки, де ви знайдете цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf. Прихильники якісних багатошарових історій мають змогу отримати його безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сліпий убивця» Марґарет Етвуд