«Сліпий убивця» Марґарет Етвуд

«Сліпий убивця» Марґарет Етвуд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1431 переглядів
1431 переглядів

Короткий зміст книги «Сліпий убивця» Марґарет Етвуд (анотація)

Книга «Сліпий убивця» – дивна та інтригуюча сімейно-драматична історія з елементами фантастики і магічного реалізму. Любителька літературних експериментів та нестандартних сюжетних ліній Марґарет Етвуд створила цілу багатоступеневу епопею, що складається з кількох романів, вкладених одне в одного.

Всередині цієї тетралогії розгортається доля двох сестер Айріс і Лори Чейз. І хоча на перший погляд цей твір здається звичайною сімейною драмою з великою кількістю сюжетних розгалужень, поступово вона затягує лабіринтами доль головних героїнь та майже детективними інтригами.

У романі «Сліпий убивця» органічно переплітаються чотири окремі історії. Якщо перші дві з них присвячені Айріс та Лорі, третя частина книги створює цілий шлейф загадок і таємниць. По-перше, вона розповідається таємничим автором – таким собі містером Ікс, образ якого стане для читача справжнім сюрпризом.

По-друге, ця дивна казка занурює читача у фантастичне місто Сакіель-Норн та знайомить зі сліпим вбивцею. Четверта історія є ніби зв’язуючим містком між трьома розповідями. Саме тут терплячий та уважний читач отримає відповіді на всі питання, побачить зв’язок між несумісними явищами, розкриє інтриги роману.

Майстерність письменниці полягає у строкатому емоційному забарвленні кожної частини роману. Напруженість детективної складової час від часу змінюється пронизливістю особистих драм головних героїнь, а під час прогулянки Сакіель-Норном повністю занурюєшся в моторошну атмосферу безнадії та жахів, пов’язаних з запахом крові і смерті. Цю книгу варто читати онлайн тим, хто хоче отримати сману літературну «цукерку» з кількома начинками всередині – їх поєднання надає особливо яскраві відчуття від цього неповторного смаку.

Легка, м’яка та плавна мова дозволяє проковтнути роман на одному диханні. Велика кількість описів не заважає просуванню сюжетом, а доповнює його колоритними деталями, краще розкриваючи образи головних та другорядних персонажів.

Якщо ви бажаєте скачати «Сліпий убивця» Марґарет Етвуд, запрошуємо вас до нашої віртуальної бібліотеки, де ви знайдете цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf. Прихильники якісних багатошарових історій мають змогу отримати його безкоштовно та без реєстрації.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Сліпий убивця» Марґарет Етвуд та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Сліпий убивця» Марґарет Етвуд: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Сліпий убивця» Марґарет Етвуд і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сліпий убивця» Марґарет Етвуд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *