«Слово про похід Ігорів»

«Слово про похід Ігорів»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4498 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Слово про похід Ігорів» (анотація)

Епос «Слово про похід Ігорів» розповідає про історичний сюжет – похід новгород-сіверського князя на одвічних ворогів Київської Русі – кочівників половців. Про постать автора твору є чимало дискусій, частина з яких говорить про те, що радше за все, це був один з воїнів княжої дружини, що безпосередньо брав участь у поході. Історія, що постає перед читачем є героїчним епосом, який разом з тим, схожий на літописну повість.

Сюжет, хоч і бере за основу героїчну боротьбу руських князів та половців, загалом є трагічним, тому що похід виявився провальним і війська князя зазнали нищівної поразки, а сам Ігор був взятий в полон. Трагічність історії нагнітається на протязі всього сюжету, а кульмінаційним моментом стає смерть брата Ігоря Всеволода під час битви. До речі читати онлайн епос «Слово про похід Ігорів» українською мовою, можна на нашому сайті електронних книг.

Якщо говорити про сенси, що були закладені в основу твору, то головним, беззаперечно, буде той, що закликає князів до об’єднання проти єдиного для всіх ворога. Саме в міжусобицях та чварах, що точились між помісними князями, автор знаходить ту причину, в результаті якої половці перемогли. Історія сповнена авторськими роздумами, про те що сталось, а також описами природи, яка оточує головних героїв.

Скачати епос «Слово про похід Ігорів» можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Приємного читання!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Слово про похід Ігорів» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Слово про похід Ігорів» українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Слово про похід Ігорів»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *