«Слухай своє тіло – найкращого друга у всьому світі» Ліз Бурбо

«Слухай своє тіло – найкращого друга у всьому світі» Ліз Бурбо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8917 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Слухай своє тіло – найкращого друга у всьому світі» Ліз Бурбо (анотація)

Книгу «Слухай своє тіло – найкращого друга у всьому світі» Ліз Бурбо присвятила людям, які прагнуть стати краще і жити щасливіше. Оскільки ми живемо у суспільстві, то маємо будувати стосунки з іншими людьми, щоб почуватись комфортніше. Цьому ми навчаємось у процесі життя. Але чомусь мало хто розуміє, що найперші стосунки, які потрібно навчитись вибудовувати, це з собою і з власним тілом.

Якщо ви готові почути себе, то це найкращий час, щоб читати онлайн книгу «Слухай своє тіло – найкращого друга у всьому світі» Ліз Бурбо українською мовою. Можливо, хтось не замислювався, та наше тіло – це не лише фізична оболонка, а ще й наймудріший і найкращий порадник, який знає про нас все і дуже тонко реагує на будь-які наші думки, емоції та переживання. Його потребами не варто нехтувати, а краще до них дослухатись, щоб потім не доводилось вирішувати проблеми, яких могло б й не бути.

Як же навчитись чути голос тіла і розуміти його знаки? Для цього існують техніки і вправи,а також медитації, про які і розповідає письменниця. Щоб їх практикувати, необхідно спершу прочитати, отже, варто скачати книгу «Слухай своє тіло – найкращого друга у всьому світі» Ліз Бурбо безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому веб-сайті, аби вона завжди була під рукою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Слухай своє тіло – найкращого друга у всьому світі» Ліз Бурбо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Слухай своє тіло – найкращого друга у всьому світі» Ліз Бурбо українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Слухай своє тіло – найкращого друга у всьому світі» Ліз Бурбо

Одна відповідь до “Слухай своє тіло – найкращого друга у всьому світі”

  1. Ярослава Ярослава сказав:

    Вау, до книги “Слухай своє тіло” я навіть не мала уявлення наскільки важливо розуміти себе не лише в моральному плані, а й в фізичному. Класні повчальні думки та рекомендації, які так просто можна застосувати у житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *