«Смарагд» Валентина Мастєрова

«Смарагд» Валентина Мастєрова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3515 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Смарагд» Валентини Мастєрової (анотація)

«Смарагд» – хвилююча життєва драма про наше життєве призначення та ті механізми, що рухають людиною на її тернистому шляху до утопічного щастя. На прикладі головного героя Данили Туманича Валентина Мастєрова змалювала нелегку долю людини, яка змушена докладати неймовірних зусиль, щоб заслужити хоча б трохи людської поваги та визнання. На таких людей очікують одні лише випробування, але загартований характер та набута мудрість дають їм право стати справжніми Провідниками до світу нових змін і відкриттів.

Данило з дитинства відчував себе чужим у своїй родині; згодом це відчуття поширилося і на його оточення. Його бабуся за походженням була циганкою, і це «тавро» відвернуло від Данька суспільство. Хлопець рано зрозумів, що життя викинуло його на своє узбіччя, і навіть не намагався його зберегти.

Спочатку відвертий діалог зі смертю в Афгані, потім – в Чорнобилі, і все одно головний герой вижив. Іноді йому здавалося, що доля грає з ним у злу та іронічну гру – спеціально боронить від смерті, щоб виснажувати своїми гіркими сюрпризами.

Книга «Смарагд» зіткана з мільйонів відтінків нашого життя, із сотні емоцій та відчуттів, з тисячі роздумів та філософських одкровень. На її сторінках кожен читач знайде відлуння своїх проблем та занепокоєнь, подивившись на головного героя як у дзеркало. У лабіринті нелегких стосунків з державою, громадою та найближчими людьми постійно відчуваєш, що ось-ось розірветься натягнута нитка, що утримує тебе від падіння до прірви.

Кінцівка твору вражає своєю глибиною та неоднозначною фінальною сценою. Вона змушує переосмислити своє життя та відокремити по-справжньому важливі речі від фальшивих замінників щастя й мудрості.

Якщо ви шукаєте захоплюючу книгу про змагання вищих сил з людською міццю, що вплине на ваш світогляд, цей роман стане прекрасним вибором. Скачати «Смарагд» Валентини Мастєрової можна на цьому сайті у зручних для вас форматах: fb2, txt, epub та rtf. Тим, хто бажає читати онлайн цю книгу, ми пропонуємо матеріали електронної бібліотеки сайту безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Смарагд» Валентини Мастєрової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Смарагд» Валентини Мастєрової

У людини старіє не лише тіло, а й почуття. Одна душа поза часом.

– Хороший учитель теж не кричить, а всі його слухають, – промовив повчально батюшка.

Тут багато до чого доводиться звикати, головне для нашого брата – витримка. Тоді ніде не пропадеш.

Не всі дороги ми обираємо. Інколи дороги обирають нас.

Скачати безкоштово книгу «Смарагд» Валентини Мастєрової українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Смарагд» Валентини Мастєрової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *