«Смарагд» Валентина Мастєрова

«Смарагд» Валентина Мастєрова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2154 переглядів
2154 переглядів

Про книгу «Смарагд» Валентини Мастєрової

«Смарагд» – хвилююча життєва драма про наше життєве призначення та ті механізми, що рухають людиною на її тернистому шляху до утопічного щастя. На прикладі головного героя Данили Туманича Валентина Мастєрова змалювала нелегку долю людини, яка змушена докладати неймовірних зусиль, щоб заслужити хоча б трохи людської поваги та визнання. На таких людей очікують одні лише випробування, але загартований характер та набута мудрість дають їм право стати справжніми Провідниками до світу нових змін і відкриттів.

Данило з дитинства відчував себе чужим у своїй родині; згодом це відчуття поширилося і на його оточення. Його бабуся за походженням була циганкою, і це «тавро» відвернуло від Данька суспільство. Хлопець рано зрозумів, що життя викинуло його на своє узбіччя, і навіть не намагався його зберегти.

Спочатку відвертий діалог зі смертю в Афгані, потім – в Чорнобилі, і все одно головний герой вижив. Іноді йому здавалося, що доля грає з ним у злу та іронічну гру – спеціально боронить від смерті, щоб виснажувати своїми гіркими сюрпризами.

Книга «Смарагд» зіткана з мільйонів відтінків нашого життя, із сотні емоцій та відчуттів, з тисячі роздумів та філософських одкровень. На її сторінках кожен читач знайде відлуння своїх проблем та занепокоєнь, подивившись на головного героя як у дзеркало. У лабіринті нелегких стосунків з державою, громадою та найближчими людьми постійно відчуваєш, що ось-ось розірветься натягнута нитка, що утримує тебе від падіння до прірви.

Кінцівка твору вражає своєю глибиною та неоднозначною фінальною сценою. Вона змушує переосмислити своє життя та відокремити по-справжньому важливі речі від фальшивих замінників щастя й мудрості.

Якщо ви шукаєте захоплюючу книгу про змагання вищих сил з людською міццю, що вплине на ваш світогляд, цей роман стане прекрасним вибором. Скачати «Смарагд» Валентини Мастєрової можна на цьому сайті у зручних для вас форматах: fb2, txt, epub та rtf. Тим, хто бажає читати онлайн цю книгу, ми пропонуємо матеріали електронної бібліотеки сайту безкоштовно та без реєстрації.

Цитати з книги «Смарагд» Валентини Мастєрової

У людини старіє не лише тіло, а й почуття. Одна душа поза часом.

– Хороший учитель теж не кричить, а всі його слухають, – промовив повчально батюшка.

Тут багато до чого доводиться звикати, головне для нашого брата – витримка. Тоді ніде не пропадеш.

Не всі дороги ми обираємо. Інколи дороги обирають нас.

Завантажити безкоштовно книгу «Смарагд» Валентини Мастєрової

Рекомендації

Відгуки на книгу «Смарагд» Валентини Мастєрової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *