«Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка»» Фенні Флеґґ

«Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка»» Фенні Флеґґ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5928 переглядів
5928 переглядів

Короткий зміст книги «Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка»» Фенні Флеґґ (анотація)

Фенні Флеґґ підкорює серце читача своїми затишними та хвилюючими романами, в яких чітко простежується складна життєва доля і водночас тепло й щирі емоції у людських стосунках. Одним з найяскравіших драматичних творів письменниці є книга «Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка». З перших сторінок вона затягує читача до свого полону і змушує його проживати життя разом з персонажами роману, занурюючись в їхні спогади, переживання та почуття.

Ця книга є справжньою сімейно-суспільною сагою, в якій розкривається доля кількох поколінь однієї родини та інших людей невеличкого американського містечка. І в центрі сюжетної лінії – маленьке кафе «Зупинка», що об’єднувало покоління, було визначальним місцем у долях місцевих жителів і навіть порятунком від самотності та інших життєвих трагедій. Смажені зелені помідори – фірмове блюдо цього кафе – стало символом цієї місцевості.

Роман сповнен глибоких філософських думок і афоризмів, з яких можна скласти цілу життєву пам’ятку. Перед очима читача стрімко пролетають події та спогади, і сюжет наповнюється житєвим різнобарв’ям. У творі «Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка» ви побачите підлість і зраду, лицемірство і жорстокість. Це – проза життя, і люди мають навчитися гідно приймати його виклики. Проте, незважаючи на ці сумні вставки, книга заряджає теплом і світлом, вражаючи своєю щирістю та атмосферністю.

Починаючи читати онлайн цей твір, відчуваєш злети й падіння, які так яскраво передала письменниця в сюжетних замальовках. Кумедні ситуації змінюються драматичними й трагічними подіями, затишне містечко стає осередком страху й відчаю. Письменниця обрала складні часи для змалювання – важкі часи Великої депресії, коли кожен виживав як міг. Також Флеґґ не обійшла проблему расової нерівності, намагаючись перекреслити історично-суспільні тенденції душевністю, добротою та здоровим глуздом.

Рекомендуємо скачати «Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка» Фенні Флеґґ на нашому сайті всім прихильникам хвилюючих життєвий історій з відвертими емоціями, переконливими персонажами та красою людської душі. Цей роман всі бажаючі знайдуть в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка»» Фенні Флеґґ українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка»» Фенні Флеґґ

Кто сильнее страдает,тот меньше об этом говорит

Ведь совершенно не важно, как ты выглядишь, все равно найдется человек, который считает тебя самым прекрасным существом на свете.

Клянусь, я не понимаю, почему люди перестали использовать свои мозги по назначению. Ты только подумай: этим ребятам противно сесть за стол с черным, но зато они преспокойно едят яйца, вылезшие прямо из куриной задницы.

Бог никогда не запирает дверь, пока не откроет другую.

Скачати безкоштово книгу «Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка»» Фенні Флеґґ українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка»» Фенні Флеґґ

Одна відповідь до “Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка»”

  1. Антоніна Антоніна сказав:

    Книга «Смажені зелені помідори…» перенесла мене у минуле. Саме такі твори я дуже полюбляю, оскільки в них є все що мені потрібно: історія цілого покоління та життєві пригоди від яких неможливо відірвати очей. Легка та приємна книжка з глибоким сенсом — рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *