«Смертельний ворог. Людство проти мікробів-убивць» Майкл Остергольм, Марк Олшейкер

«Смертельний ворог. Людство проти мікробів-убивць» Майкл Остергольм, Марк Олшейкер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
168 переглядів
168 переглядів

Короткий зміст книги «Смертельний ворог. Людство проти мікробів-убивць» Майкла Остергольма, Марка Олшейкера (анотація)

Інфекційні захворювання є однією з найбільш смертоносних та найбільш імовірних причин занепаду людства. Бо ми теоретично здатні вплинути на такі ризики як можливість термоядерної війни чи зміна клімату; а ось поява нових вірусів і бактерій, які постійно еволюціонують швидше за нашу імунну систему, людині непідвладна. Проте, не поспішайте впадати у відчай: наслідки нових інфекційних хвороб можна звести до мінімуму, якщо знати, як до них підготуватися та як їх правильно досліджувати.

Лікар-епідеміолог Майкл Остергольм вже понад 45 років бореться з новими викликами в сфері епідеміології. Він невтомно, з ретельністю слідчого, який ніби викриває місця злочину мікробів, шукає відповіді, здатні врятувати увесь світ.

У цій книзі, написаній за допомогою автора Марка Олшейкера, Остергольм розповість і вам, як проходили перші дослідження ВІЛ/СНІД, SARS, гарячки Ебола та інших.

А в передмові зазначить, чому COVID-19 навряд чи вдасться найближчим часом зупинити, і це не найстрашніша новина – масштабніші пандемії попереду.Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Смертельний ворог. Людство проти мікробів-убивць» Майкла Остергольма, Марка Олшейкера та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Смертельний ворог. Людство проти мікробів-убивць» Майкла Остергольма, Марка Олшейкера: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Смертельний ворог. Людство проти мікробів-убивць» Майкла Остергольма, Марка Олшейкера і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Смертельний ворог. Людство проти мікробів-убивць» Майкла Остергольма, Марка Олшейкера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *