«Снафф» Чак Поланік

«Снафф» Чак Поланік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Снафф» Чака Поланіка

Чак Поланік – яскравий представник постмодернізму, автор багатьох скандальних творів, що викривають мерзотність і бруд нашого суспільства. Одним із таких романів є його книга «Снафф» – історія про акторку порноіндустрії Кассі Райт, яка вирішує піти з шоу-бізнесу через свій вік.

Проте жінка хоче зробити це красиво, у звичній для неї манері розмаху і здивування всього світу. Вона готова позувати перед камерою одночасно з шістьма сотнями чоловіків! Як вона збирається втілити свій задум? «Актори» вже стоять біля знімального майданчику, з нетерпінням очікуючи цього експерименту. Увесь світ завмер…

Починаючи читати онлайн цю неймовірну книгу, одразу потрапляєш до атмосфери сучасного шоу-бізнесу. Автор відверто розкриває всілякі таємниці та «підводні камені» акторського життя, вводить до сюжетної канви деякі цікаві факти про кінематограф.

Проте поряд з цим письменник запрошує читача пройти шлях головних героїв, починаючи з їхнього нелегкого дитинства. Сексуальною тематикою пройняті всі сторінки роману «Снафф». Здебільшого це стосується відповіді на питання: чому до Кассі завітали чоловіки, які мріяли про незвичні статеві стосунки.

Ця книга, як і інші твори Поланіка, відрізняється багатоплановістю, замаскованою в буденних речах. Уважний читач побачить у сюжеті гострі проблеми у стосунках батьків і дітей, невідворотність відповідальності за власний вибір, тонкощі взаєморозуміння і компромісу, деякі аспекти соціальної несправедливості. Сюжетна лінія роману має свої розгалуження та доповнюється кількома інтригами. Через це твір перетворюється у захоплюючу драму, де на перший план виводиться не акторський антураж, а перипетії особистого життя головних персонажів.

«Родзинкою» твору є багатовимірність сюжету – усі претенденти на брутальні чоловічі ролі знаходяться у підготовчій кімнаті, і одночасно автор переносить нас в різні моменти їхнього життя, розкриває їхні таємниці, оголює слабкі місця. Поспішайте скачати «Снафф» Чака Поланіка в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Цей роман та інші твори легендарного письменника ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Цитати з книги «Снафф» Чака Поланіка

Старый анекдот: чтобы уговорить девочку сняться в порно, предложите ей миллион долларов. Чтобы уговорить парня, предложите ему… сняться в порно.

Для них женщина – либо шлюха, которую надо трахать, либо заколдованная принцесса, которую надо спасать. Всегда – некий пассивный объект, предназначенный для достижения мужских целей.

Ты можешь работать, как проклятый, можешь стать самым умным и вообще распрекрасным, но никто не забудет о том, что однажды ты совершил ошибку.

Я так сильно ее любил, что даже ни разу не попытался трахнуть.Ни разу не попытался засунуть руку ей в джинсы. Мы с ней любили друг друга. Любили и уважали.

Рекомендації

Пригоди українців у Анталії
Пригоди українців у Анталії Антін Щегельський
Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі
Безбарвний Цкуру Тадзакі... Харукі Муракамі
Сирітський потяг
Сирітський потяг Крістіна Бейкер Клайн
Щиголь
Щиголь Донна Тартт

Відгуки на книгу «Снафф» Чака Поланіка