«Снафф» Чак Поланік

«Снафф» Чак Поланік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
738 переглядів
738 переглядів

Про книгу «Снафф» Чака Поланіка

Чак Поланік – яскравий представник постмодернізму, автор багатьох скандальних творів, що викривають мерзотність і бруд нашого суспільства. Одним із таких романів є його книга «Снафф» – історія про акторку порноіндустрії Кассі Райт, яка вирішує піти з шоу-бізнесу через свій вік.

Проте жінка хоче зробити це красиво, у звичній для неї манері розмаху і здивування всього світу. Вона готова позувати перед камерою одночасно з шістьма сотнями чоловіків! Як вона збирається втілити свій задум? «Актори» вже стоять біля знімального майданчику, з нетерпінням очікуючи цього експерименту. Увесь світ завмер…

Починаючи читати онлайн цю неймовірну книгу, одразу потрапляєш до атмосфери сучасного шоу-бізнесу. Автор відверто розкриває всілякі таємниці та «підводні камені» акторського життя, вводить до сюжетної канви деякі цікаві факти про кінематограф.

Проте поряд з цим письменник запрошує читача пройти шлях головних героїв, починаючи з їхнього нелегкого дитинства. Сексуальною тематикою пройняті всі сторінки роману «Снафф». Здебільшого це стосується відповіді на питання: чому до Кассі завітали чоловіки, які мріяли про незвичні статеві стосунки.

Ця книга, як і інші твори Поланіка, відрізняється багатоплановістю, замаскованою в буденних речах. Уважний читач побачить у сюжеті гострі проблеми у стосунках батьків і дітей, невідворотність відповідальності за власний вибір, тонкощі взаєморозуміння і компромісу, деякі аспекти соціальної несправедливості. Сюжетна лінія роману має свої розгалуження та доповнюється кількома інтригами. Через це твір перетворюється у захоплюючу драму, де на перший план виводиться не акторський антураж, а перипетії особистого життя головних персонажів.

«Родзинкою» твору є багатовимірність сюжету – усі претенденти на брутальні чоловічі ролі знаходяться у підготовчій кімнаті, і одночасно автор переносить нас в різні моменти їхнього життя, розкриває їхні таємниці, оголює слабкі місця. Поспішайте скачати «Снафф» Чака Поланіка в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Цей роман та інші твори легендарного письменника ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Цитати з книги «Снафф» Чака Поланіка

Старый анекдот: чтобы уговорить девочку сняться в порно, предложите ей миллион долларов. Чтобы уговорить парня, предложите ему… сняться в порно.

Для них женщина – либо шлюха, которую надо трахать, либо заколдованная принцесса, которую надо спасать. Всегда – некий пассивный объект, предназначенный для достижения мужских целей.

Ты можешь работать, как проклятый, можешь стать самым умным и вообще распрекрасным, но никто не забудет о том, что однажды ты совершил ошибку.

Я так сильно ее любил, что даже ни разу не попытался трахнуть.Ни разу не попытался засунуть руку ей в джинсы. Мы с ней любили друг друга. Любили и уважали.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Снафф» Чака Поланіка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *